جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

روانخواه: با این ابزار کار دیگری نمی‌ توانیم کنیم

روانخواه: با این ابزار کار دیگری نمی‌ توانیم کنیم

مربی نساجی مازندران گفت ما دست‌مان در بخش بازیکن خالی است و با این ابزار کار دیگری نمی‌توانیم انجام دهیم.

به گزارش ایران ورزشی، مربی نساجی در ابتدا اظهار داشت:
به تیم گل گهر تبریک می‌گویم که 3 امتیاز را کسب کرد. کادری که به تیم اضافه شده 4 بازی است که کار می‌کند که البته یک مسابقه را فرصتی برای هماهنگی نداشت. خود من هم دو بازی است که به تیم اضافه شده‌ام.  صحبت‌هایی که می‌کنم برای این نیست که از کادر فنی دفاع کنم و آنها را از باخت مبری کنم، اما همه این حرف‌ها واقعیت است و برخی از آنها شمشیر دولبه است.
وی ادامه داد:
ما وقتی می‌خواهیم تعویض کنیم حتی در پست‌ها زوجی را نداریم که کیفیت کار را بالا ببرد؛ یعنی بازیکنان ما تجربه کافی ندارند. نفرات جوانی را می‌آوریم که یک جلسه هم با تیم تمرین نکرده‌اند. ما روی نیمکت‌مان کلا دو بازیکن بزرگسال داریم. با این شرایط کار سخت است اما ما تا آخر هستیم. از زندگی و آبرویمان هم می‌زنیم تا نساجی نتایج بهتری بگیرد.
مربی نساجی عنوان کرد:
این که بخواهیم به جایی برسیم که هم برتر باشیم و هم برنده شویم راه زیادی داریم و کار سخت است. در حال حاضر ما به برخی از بازیکنان کمک می‌کنیم تا فوتبالیست خوبی شوند اما برخی اوقات هم شما بازیکنانی دارید که برای موفقیت به تیم کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. ما باید نفراتی را جذب کنیم که نیم فصل  دوم بهتر شویم. حداقل اگر کیفیت و نتیجه نیست، جوان‌ها بازی کرده و رشد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. در حال حاضر اولویت این است که تیم در لیگ برتر حفظ شود.
روانخواه با اشاره به این که من نمی‌خواهم به گذشته بازگردم، تأکید کرد:
70 درصد یک تیم به پیش فصل بازمی‌گردد، چون در مسابقه دیگر فرصت دگرگون کردن تیم را ندارید. ما در حال حاضر در بخش مالکیت توپ مشکل داریم.
وی در مورد این که هواداران از تیم نتیجه می‌خواهند گفت:
ما در بازی گذشته مقابل استقلال یک موقعیت هم به این تیم ندادیم، دقیقه 86 با یک شوت از راه دور گل خوردیم. یا مقابل همین گل گهر ما چیزی کم نداشتیم. بودجه این تیم و شرایط بازیکنانش را همه می‌دانند. با شرایطی که در این 4 بازی داشتیم یک نشانه امید وجود دارد. با این ابزار کار دیگری نمی‌توانیم کنیم.
مربی نساجی در مورد این که تیم نتیجه نمی‌گرفت و حالا با آمدن جلالی چه توفیری کرده است گفت:
شما هرچه بگویید درست است، ما واقعا تمام تلاشمان را کرده‌ایم. این که این تلاش‌ها به ثمر هم ننشسته است باز هم ما مقصریم اما باور کنید در تمام دنیا تنها چیزی که مربی باید تضمین دهد کیفیت است. شما قضاوت کنید که در این 4 مسابقه کیفیت تیم بهتر شده است یا خیر. در مجموع تلاشمان را می‌کنیم و در آخر هم هر اتفاقی بیفتد باز هم پاسخگو هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.