جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

لیونل مسی و لوییس سوارز؛ رقابت دو هم بازی سابق برای عنوان پیچیچی

لیونل مسی و لوییس سوارز؛ رقابت دو هم بازی سابق برای عنوان پیچیچی

دو بازیکنی که تا همین چند ماه پیش در کنار هم به میدان می رفتند حالا در دو باشگاه متفاوت به دنبال کسب جایزه پیچیچی هستند.

لئو مسی ولوئیس سوارز که در بارسلونا دوستانی صمیمی بودند،در آغاز این فصل راه هایشان را از هم جدا شده دیدند چرا که بارسلونا تصمیم گرفت سوارز را کنار بگذارد. مهاجم اروگوئه ای نیز در حالی که چندین پیشنهاد مختلف داشت، تصمیم گرفت به باشگاه اتلتیکو مادرید بپیوندد.

سوارز در اتلتیکو مادرید نیز همچنان یک مهاجم گلزن نشان داده است. حالا بعد از گذشت چند ماه از فصل، سوارز مهره ی ثابت سیمنئوه است و مشکل گلزنی باشگاه اتلتیکومادرید را حل کرده است. او تا اینجای فصل 16 گل زده و برای کسب عنوان پیچیچی )آقای گلی لالیگا) در حال رقابت با دوست صمیمی خودش است

مسی با دو گلی که در دیدار مقابل آلاوز زد، تعداد گل هایش را به 15 رساند و حالا تنها یک گل از سوارز کمتر دارد. اتلتیکو روز چهار شنبه باید مقابل لوانته قرار بگیرد و سوارز این شانس را دارد تا یک بار دیگر فاصله اش در جدول گلزنان را با دوست صمیمی اش بیشتر کند.

به نظر می رسد هر چقدر بیشتر به پایان فصل نزدیک شویم، رقابت بین این دو بیشتر و جذاب تر شود و باید منتظر ماند و دید آیا سوارز می تواند با کسب عنوان آقای گلی به سران بارسا ثابت کند که با کنار گذاشتن این مهاجم اشتباه بزرگی کرده اند یا مسی از دوست صمیمی اش پیشی می گیرد و بار دیگر عنوان پیچیچی را از آن خود می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.