یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

توخل: برای این که بازیکنان دوستم داشته باشند، کاری نخواهم کرد

توخل: برای این که بازیکنان دوستم داشته باشند، کاری نخواهم کرد

مربی چلسی با اشاره به این که گاهی اوقات می تواند سر بازیکنان فریاد بزند، می گوید هیچ کاری را برای جلب توجه و علاقه بازیکنان به خودش انجام نخواهد داد.

به گزارش ایران ورزشی، کمتر از یک ماه پیش توخل جایگزین فرانک لمپارد در چلسی شد و شروع خوبی به همراه این تیم داشته است. مربی سابق دورتموند و پاری سن ژرمن در گفتگو با اسکای گفته است که صداقت را ارجح بر دوستی می داند و همواره دوست دارد اندکی برای شاگردانش غیرقابل پیشبینی باشد.او در این باره گفت:

تنها به این خاطر که سعی می کنم با رسانه ها خوش برخورد باشم دلیل نمی شود که در تلاش باشم کاری کنم همه مرا دوست داشته باشند و یا بازیکنان در رختکن عاشقم هستند. چنین چیزی امکان ندارد. وقتی از عملکرد بازیکنان خوشحال باشم می توانم به آنها بگویم که از آنها راضی هستم. چنین چیزی عیب ندارد اما آیا می توانم سر شاگردانم فریاد بکشم؟ بله. اگر لازم باشد این کار را می کنم. اگر حس کنم زمان مناسبی برای این کار است و بازیکنان را سورپرایز می کند، حتما فریاد می زنم. اگر دائما فریاد بزنید، کسی به حرفتان گوش نمی دهد چون همه به آن عادت می کنند. باید غیرقابل پیش بینی باشید. برایم مهم است بتوانیم رابطه ای بر اساس اطمینان داشته باشیم که قابل اتکا باشد. هیچوقت مقابل سایر بازیکنان بر سر بازیکنی فریاد نمی زنم یا به او توهین نمی کنم یا کسی را تنبیه نمی کنم. این کار غیر قابل قبول است اما اگر قرار باشد به موضوعی اشاره کنم، قطعا این کار را جلوی همه خواهم کرد.هیچ کاری را به این خاطر نمی کنم که همه بازیکنان در رختکن مرا دوست داشته باشند چون این موضوع امکان پذیر هم نیست.

مربی آلمانی در ادامه صحبت هایش از سختی های زندگی در انگلیس می گوید. او به تنهایی به لندن آمده و بچه هایش تا زمان پایان مدرسه شان به همراه مادرشان در پاریس خواهند ماند و شیوع ویروس کرونا هم باعث شده است که توخل دستکم تا چند ماه آینده نتواند خانواده اش را ببیند. مربی آلمانی در روز کریسمس از پاری سن ژرمن اخراج شد ولی یک ماه بعد چلسی به سراغ او آمد. توخل این اتفاق را بهترین هدیه کریسمس نامیده و گفته است:

 شرایط آسانی ندارم چرا که نمی توانم پیش خانواده ام بروم. همه چیز طبق برنامه است اما اگر می توانستیم کنار هم باشیم خیلی خوب می شد. باید با این تصمیمی که گرفتیم کنار بیاییم. دلم برای خانواده ام تنگ شده و تنها از راه تماس ویدیویی با آنها در ارتباطم که خیلی ناراحت کننده است. با این وجود نمی خواهم گلایه کنم چون همه مان سالم و سلامت هستیم. دوست داشتم شرایط جور دیگری پیش می رفت و در کنار خانواده ام بودم اما گلایه ای ندارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.