جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

اسپتزیا بهترین فوتبال را در ایتالیا ارائه می دهد

مارچلو لیپی: بایرن مونیخ و منچسترسیتی شانس های اول قهرمانی در اروپا هستند

مارچلو لیپی: بایرن مونیخ و منچسترسیتی شانس های اول قهرمانی در اروپا هستند

مارچلو لیپی به تحلیل این فصل سری آ پرداخت

ایران ورزشی/مارچلو لیپی، مربی اسطوره ای سابق یوونتوس و ایتالیا در آستانه آغاز بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در مورد مدعیان این فصل به Radio 1 گفت:

به نظر من بایرن مونیخ و منچسترسیتی کمی از سایرین جلوتر هستند. بایرن بهترین تیم اروپا را دارد و سیتی در 16 بازی پیاپی لیگ برتر پیروز شده است. این دو خطرناک ترین تیم های این فصل هستند.
در سری آ این فصل رقابت بسیار جذاب دنبال می شود و شب گذشته اینتر با آنتونیو کونته توانست بالاتر از میلان صدرنشین شود. لیپی در این مورد گفت:

فصل عجیبی است. اینتر 50 امتیاز دارد، رم و ناپولی 43 امتیاز دارند و یووه یک بازی کمتر انجام داده است. 4-5 تیم تا پایان برای قهرمان می جنگند. یووه هنوز باید هویت خود را پیدا کند. تیم تغییرات زیادی داشته و آنها این شانس را نداشته اند تا بتوانند روش های جدید را امتحان کنند. میلان هنوز در کورس قهرمانی است. آنها فقط 1 امتیاز با صدر فاصله دارند. روسونری مشکلات خود را که قبلا داشت، حل کرد و در ژانویه هم بازیکنانی اضافه کرد تا ترکیب عمق بگیرد. آنها حالا با تجربه تر، آگاه تر و با اعتماد به نفس بیشتر بازی می کنند.
از لیپی در مورد شکست عجیب 2-0 میلان مقابل اسپتزیا سوال شد و او پاسخ داد:

تیم وینچنزو ایتالیانو بهترین فوتبال را در ایتالیا ارائه می دهد. آنها شایسته تحسین هستند. اسپتزیا سریع و خشن است. بیش از هر تیمی از تماشای بازی آنها لذت می برم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.