جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

مارکو ماتراتزی: کونته دارد به یک اینتریستا تبدیل می شود؛ به سر و صدای دشمنان عادت داریم

مارکو ماتراتزی: کونته دارد به یک اینتریستا تبدیل می شود؛ به سر و صدای دشمنان عادت داریم

ماتراتزی، کونته را به عنوان یک اینتریستای واقعی قبول دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، پس از اتفاقات دربی ایتالیا و درگیری لفظی آنتونیو کونته و آندره آ آنیلی، مارکو ماتراتزی سرمربی اینتر را به عنوان یک اینتریستا واقعی قبول دارد. مدافع سابق اینتر در مصاحبه جدید خود در این خصوص می گوید:

کونته
اینتر شایسته حضور در صدر جدول سری آ ست، این تیم برای فتح اسکودتو ساخته شده است. به نظرم کونته دارد به یک اینتریستا تبدیل می شود. او به خاطر حرکاتش (پس از دیدار با یوونتوس) عذرخواهی کرد اما اصرار بر این داشت که برای انجام آن کار از طرف افرادی تحریک شده است. اعتراف به اشتباه کار خوبی است. ما اینتر هستیم و به سر و صدای دشمنان عادت داریم؛ این این اتفاقات همه چیز را زیباتر می کند و البته خاص تر. مقایسه با مورینیو؟ نمی خواهم مقایسه ای انجام دهم اما آنها به نوعی به هم شباهت دارند. شباهت هایی مانند اینکه چگونه بازی را زندگی می کنند و بهترین بازی را از بازیکنان شان می گیرند. کونته در حال تبدیل شدن به یک اینتریستا است، اینگونه می توانیم شادی وی پس از پیروزی شب گذشته (مقابل لاتزیو) را توضیح دهیم.
اریکسن و بارلا
اریکسن کیفیت خارق العاده ای دارد و به نظرم برای بازی کنار بروزوویچ کاملا مناسب است. هرچند که بُت من در خط هافبک اینتر همچنان نیکولو بارلاست.
درگیری زلاتان و لوکاکو
ایبرا همیشه ترسناک است و در پایان روز عملا یک "خدا" به حساب می آید. دعوایش موضوعی است میان خودش و روملو. من هم نظر خودم را دارم اما آن را نمی گویم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است: روملو لوکاکو، یک غولِ خوب. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.