پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰

مسعود رضاییان: به نظر من کریمی - آجرلو یک تیم قدرتمند برای اداره فدراسیون است

مسعود رضاییان: به نظر من کریمی - آجرلو یک تیم قدرتمند برای اداره فدراسیون است

مسعود رضاییان گفت: در تیم کریمی - آجرلو هم روح فوتبالی وجود دارد و هم گروه مدیریتی قدرتمند. کریمی و آجرلو باید با هم ائتلاف کنند و به صورت تک نفره وارد انتخابات نشوند

به گزارش ایران ورزشی، مسعود رضاییان در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال گفت:

نسبت به دوره‌های قبل چهره‌های جدیدی را در صحنه ریاست فدراسیون می‌بینیم و این مسئله جای خوشحالی دارد. این موضوع می‌تواند یک چالش مهم باشد اگر چه نمی‌دانم چه چیزی رقم می‌خورد و اصولا انتخاباتی با چنین شرایطی قابل پیش‌بینی نیست.
مسعود رضاییان در پاسخ به این سوال که به نظرش بین چهار کاندیدای نهایی ریاست فدراسیون فوتبال، کدام گزینه را بهتر می‌داند، گفت:

اگر حرفی بزنم ممکن است اینطور برداشت شود که می‌خواهم از گروهی حمایت کنم اما واقعاً دوست دارم علی کریمی در انتخابات موفق شود و البته یک مدیر با سابقه هم کنار او باشد. به نظر من تیم کریمی - آجرلو یک تیم قدرتمند برای اداره فدراسیون است.
مدیرعامل اسبق باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد:

در تیم کریمی - آجرلو هم روح فوتبالی وجود دارد و هم گروه مدیریتی قدرتمند. کریمی و آجرلو باید با هم ائتلاف کنند و به صورت تک نفره وارد انتخابات نشوند. خیلی خوب است که مثلاً رئیس فدراسیون یک نیروی جوان باشد و یکی مثل آجرلو به او کمک کند یا اینکه یکی مثل آجرلو رئیس فدراسیون شود و نیرویی مانند کریمی را کنارش داشته باشد.
رضاییان در خصوص روند رای دهی اعضای مجمع گفت:

باید ببینیم چه چیزی به اعضای مجمع توصیه می‌شود  و از چه جاهایی برای رای دادن خط می‌گیرند. این مسئله بسیار مهمی در مجمع فدراسیون است. مسئله مهم این است که اعضای مجمع با هم یکدل نیستند و هر کدام رای و نظر خودش را دارد. به همین دلیل لابی کردن یک مسئله مهم و تاثیرگذار است. هر کسی تلفن دستش می‌گیرد و می‌خواهد کاندیدای مورد نظرش رئیس فدراسیون شود.
مدیرعامل اسبق باشگاه فولاد خوزستان درباره شایعه هایی مبنی بر حمایت کفاشیان از کیومرث هاشمی گفت:

کفاشیان خیلی دنبال منافع فردی نیست. ما ایرانی‌ها به نوعی رفیق‌باز هستیم و وقتی منتی سر ما باشد باید آن را جبران کنیم. شاید کفاشیان هم می‌خواهد چیزی از گذشته را جبران کند. او می‌خواهد با ارتباطات برای هاشمی رای جمع کند. کفاشیان آدم خوش مرامی است و بعید نیست که به خاطر همین مسئله به کمک هاشمی آمده باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.