دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

معاون حقوقی نفت مسجدسلیمان: مجتبی حسینی طبق اسناد، سرمربی نفت مسجدسلیمان است

معاون حقوقی نفت مسجدسلیمان: مجتبی حسینی طبق اسناد، سرمربی نفت مسجدسلیمان است

معاون حقوقی نفت مسجدسلیمان گفت: مجتبی حسینی برای جدایی از نفت یا باید رضایت باشگاه را جلب کند یا باید یک راه قانونی را برای فسخ قرارداد خود با باشگاه نفت مسجدسلیمان پیدا کند که تا این لحظه قرارداد حسینی با باشگاه فسخ نشده است

به گزارش ایران ورزشی، غلامرضا زمانپور، معاون حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان به ایسنا گفت:

مجتبی حسینی برای جدایی از نفت یا باید رضایت باشگاه را جلب کند یا باید یک راه قانونی را برای فسخ قرارداد خود با باشگاه نفت مسجدسلیمان پیدا کند که تا این لحظه قرارداد حسینی با باشگاه فسخ نشده است.
معاون حقوقی نفت مسجدسلیمان افزود:

آقای حسینی در رسانه ها اعلام کرده که قرارداد خود را با باشگاه نفت به صورت یک طرفه فسخ کرده اما هنوز چیزی در این زمینه به دست باشگاه نرسیده است و این که گفته می شود او به ذوب آهن پیوسته، در حد مذاکره است و قراردادی ثبت نشده است.
معاون حقوقی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت:

ضمن این که تا زمانی که تکلیف مجتبی حسینی با باشگاه مشخص نشود، نه می توانیم با گزینه جدیدی مذاکره و نه وارد معامله شویم زیرا آن موقع فسخ با حسینی از طرف ما رقم خواهد خورد. حسینی تاکنون دچار تخلف شده است و ما نمی توانیم تخلف او را تکرار کنیم.
او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه نفت می تواند از حسینی شکایت کند گفت:

وقتی رسما چیزی مبنی بر فسخ به ما اعلام نشده است، نمی توانیم از حسینی شکایت کنیم. حسینی فقط با باشگاه ذوب آهن توافق داشته است و این موضوع هم تخلف محسوب نمی شود و عقد قرارداد تخلف است. مطمئن هستم که ذوب آهن نیز دارای افراد حقوقی زبده است و بدون این که قرارداد او با باشگاه نفت فسخ شود، اقدام به عقد قرارداد با او نمی‌شود.
زمانپور ادامه داد:

حسینی در حال حاضر طبق اسناد و مدارک کتبی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان است زیرا نه توافقی با باشگاه برای جدایی داشته و نه رایی از سوی کمیته انضباطی و کمیته وضعیت مبنی بر فسخ قرارداد حسینی به ما اعلام شده است.
زمانپور در پاسخ به این سوال که گفته می شود نظری مدیرعامل باشگاه برای جدایی حسینی به باشگاه ذوب آهن چراغ سبز نشان داده است؟ گفت:

از این موضوع اطلاعی ندارم و تا آن جا که می دانم فسخ و توافقی بر جدایی صورت نگرفته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.