چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

اوزان کاباک پس از پیروزی مقابل لایپزیش: اولین پیروزی و کلین شیت با پیراهن لیورپول بسیار خاص بود

اوزان کاباک پس از پیروزی مقابل لایپزیش: اولین پیروزی و کلین شیت با پیراهن لیورپول بسیار خاص بود

اوزان کاباک، مدافع جدید لیورپول، پس از پیروزی 2 بر 0 تیمش مقابل لایپزیش از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در گفت و گویی شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، کاباک که در جریان بازی دیشب (16 فوریه)، همراه با جوردن هندرسون، در خط دفاعی لیورپول مشغول به انجام وظیفه بود، موفق شد با ارائه عملکردی مناسب به تیمش در ثبت کلین شیت، کمک کند. او پس از بازی گفت:

این بازی برایم بسیار خاص بود چرا که این اولین پیروزی و اولین کلین شیت من با پیراهن لیورپول بود. من بازیکنی جوان و جدید هستم و اینجا ستارگان بسیاری وجود دارند. من برای وفق پیدا کردن با تیم به کمی زمان نیاز دارم و فکر می کنم با کمی زمان، بهتر خواهم شد.
کاباک در ادامه در خصوص بازی اظهار داشت:

فکر می کنم ما خیلی خوب بازی کردیم و همه توانایی خود را صرف کردیم. ما تقریبا در همه نبردهای خط هافبک پیروز شدیم و فکر می کنم شایسته کسب پیروزی بودیم و از این پیروزی بسیار خوشحال هستم. لایپزیش تیم بسیار خوبی است و در بوندسلیگا، در جایگاه دوم قرار دارد اما من فکر می کنم که ما خیلی خوب بازی را در اختیار گرفتیم. ما در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم اما گل هایمان را در نیمه دوم و روی اشتباهات آن ها به ثمر رساندیم. با این حال، فکر می کنم روی بازی تسلط کامل داشتیم. فکر می کنم این بازی باری ما بسیار مهم و تاثیرگذار بود. ما در 3 بازی اخیرمان در لیگ برتر شکست خوردیم اما در هر 3 بازی خوب بودیم. این طبیعت فوتبال است و ممکن است با وجود خوب بازی کردن در یک بازی، شکست بخورید. در صورتی که در بازی بعدیمان در لیگ برتر اینگونه بازی کنیم، پیروز خواهیم شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.