شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

کارت بازی‌ام صادر شده، منتظر نظر سرمربی تیم هستم

علیپور: سرشت پرسپولیس با برد و قهرمانی عجین شده

علیپور: سرشت پرسپولیس با برد و قهرمانی عجین شده

علی علیپور مهاجم فعلی تیم ماریتیموی پرتغال و بازیکن فصل قبل تیم پرسپولیس در گفت و گو با ایران ورزشی از رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا خوشحالی خودش را ابراز می‌دارد و به قهرمانی تیم سرخپوش پایتخت بسیار خوشبین است. او در ادامه به شرایط تیم فعلی‌اش می‌پردازد و در رابطه با اوضاع ماریتیمو در لیگ پرتغال نگاهی خوشبیانه دارد.

ایران ورزشی: علی علیپور مهاجم فعلی تیم ماریتیموی پرتغال و بازیکن فصل قبل تیم پرسپولیس در گفت و گو با ایران ورزشی از رسیدن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا خوشحالی خودش را ابراز می‌دارد و به قهرمانی تیم سرخپوش پایتخت بسیار خوشبین است. او در ادامه به شرایط تیم فعلی‌اش می‌پردازد و در رابطه با اوضاع ماریتیمو در لیگ پرتغال نگاهی خوشبیانه دارد.
 
چرا مقابل گورتو بازی نکردی؟
 کارت بازی‌ام صادر نشده بود به همین دلیل هم من نتوانستم در آن بازی تیمم را همراهی کنم.
 
بعد از گذشت چند روز کارت بازی‌ات صادر شده؟
 بله کارت بازی‌ام صادر شده و هر بار که سرمربی تیم صلاح بداند برای تیم بازی خواهم کرد. البته فعلاً که این هفته به دلیل بازی‌های تیم‌های ملی کشورها و فیفادی، بازی‌های باشگاهی تعطیل است اما بعد از این مدت دوباره بازی‌های باشگاهی آغاز خواهد شد.
 
در بازی تیم‌تان مقابل پورتو امیر عابد‌زاده درخشش خیلی خوبی داشت؟
 بله خیلی از این موضوع خوشحال شدم. در دیدار مقابل پورتو همه بازیکنان تیم ما خیلی خوب بودند اما امیر با گرفتن پنالتی ستاره میدان بود و روزی بسیار خوب و درخشان را سپری کرد و بعد از آن هم دیدیم که این بازیکن با شایستگی به تیم ملی دعوت شد و من هم به عنوان یک هم‌تیمی برای او آرزوی موفقیت دارم.
 
تیم ماریتیمو چه جایگاه و هدفی را در لیگ پرتغال هدفگذاری کرده است؟
 تیم ما اوضاع خوبی دارد و شرایط بازیکنان و شرایط تیمی‌مان خیلی خوب است. برای این فصل و کسب جایگاهی شایسته توسط تیمم خیلی خوشبینم اما لیگ پرتغال تنها چند هفته بیشتر نیست که سپری شده، به همین دلیل هم از حالا منطقی نیست که بتوان از رده خاصی حرف زد.
 
از لیگ پرتغال جدا شویم، چقدر امیدواری که به تیم ملی تحت هدایت اسکوچیچ دعوت شوی؟
 زمانی که در پرسپولیس بودم در رقابت‌های لیگ داخلی و لیگ آسیا سعی کردم بهترین نمایش‌ها را ارائه دهم. در حال حاضر هم همین هدف را در تیم جدیدم دنبال می‌کنم. چند بار به تیم ملی دعوت شدم الان هم مانند هر بازیکن دیگری برای دعوت به تیم ملی خیلی مشتاقم اما به هر حال بازیکن حرفه‌ای هستم و فقط به عنوان یک بازیکن تمام تمرکزم را روی موفقیت خودم و باشگاهم قرار داده‌ام. مسلماً اگر در تیمم خوب بازی کنم و مثمرثمر باشم بیشتر دیده خواهم شد و برای تیم ملی کشورم هم آرزوی موفقیت دارم.
 
پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان رسید.آن هم با ضربات پنالتی.
 پرسپولیس تیمی است که وجود تمام بازیکنان و کادر فنی‌اش با برد و قهرمانی عجین شده است و به قولی قهرمانی و بردن عادت پرسپولیس شده است. پرسپولیس هم در آسیا عالی کار کرد و بازیکنان این تیم بازی به بازی بهتر کار کردند و به جز یک باخت که آن هم به خاطر یک ضربه پنالتی مشکوک متحمل شدند در تمام بازی‌ها بهترین نمایش ممکن را ارائه دادند و نشان دادند که از هر جهت شایسته رسیدن به فینال بودند. النصر تیم خوبی بود و با کلی هزینه و سر و صدا پا به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گذاشته بود اما پرسپولیس با وجود اینکه ده نفره هم شد بازیکنانش واقعاً از جان مایه گذاشتند و با تمام وجود جنگیدند. در موقع ضربات هم من مانند همه استرس داشتم اما خدا را شکر بازیکنان پرسپولیس واقعاً عالی کار کردند و خیلی خوب درخشیدند البته این را هم باید اذعان کنم نیرویی به من می‌گفت که پرسپولیس برنده می‌شود و باور کنید این حس خوب را همراه خودم از ابتدا تا پایان بازی داشتم. همه بازیکنان هم ضربات‌شان را گل کردند تا شادی را به مردم ایران هدیه بدهند و آنها را در شرایط سخت فعلی خوشحال کنند.
 
در خصوص بازی پرسپولیس در فینال چقدر خوشبین هستی؟
 بازیکنان پرسپولیس با وجود خستگی بهترین نمایش‌های ممکن را ارائه دادند چون در کوران مسابقات بودند، این بار هم بعد از اینکه چند هفته از لیگ می‌گذرد تیم پرسپولیس در بهترین شرایط و آماده به مصاف حریف شرق آسیایی‌اش می‌رود به همین دلیل من خیلی به قهرمانی پرسپولیس در آسیا خوشبینم و امیدوارم این قهرمانی در ادامه موفقیت‌های قبلی کسب شده و خوشحالی مردم و هواداران پرسپولیس را به اوج خودش برساند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.