سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

اقدام برای تمدید کیمیش و گورتسکا، آینده مبهم زوله و تولیسو

اقدام برای تمدید کیمیش و گورتسکا، آینده مبهم زوله و تولیسو

بایرن مونیخ نمی خواهد دوباره سناریوی داوید آلابا برایش تکرار شود و می خواهد قرارداد ستون های تیمش را تمدید کند

ایران ورزشی/حسن صالح حمیدزیچ پس از جذب دایوت اوپامکانو و قطعی کردن انتقال عمر ریچاردز، ادامه برنامه های نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ را دنبال می کند. از مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان اصلی گرفته تا جذب بازیکنان جدید.

بایرن مونیخ علاقه مند به جذب لوسین آگومه
به گزارش بیلد، بایرن مونیخ برای تقویت خط هافبک خود، به طور جدی به لوسین آگومه، هافبک 19 ساله فرانسوی اینتر که به طور قرضی در اسپتزیا توپ می زند، علاقه دارد. اینتر ممکن است در صورت دریافت پیشنهادی خوب، آگومه را در تابستان بفروشد چون آن ها با مشکلات مالی مهمی روبرو هستند. بایرن مونیخ می خواهد قرارداد سه بازیکن مهم ترکیب خود یعنی یوسوا کیمیش، لئون گورتسکا و کینگزلی کومان را تمدید کند تا دوباره سناریوی جدایی آلابا پس از اتمام قرارداد، تکرار نشود.

اقدام برای تمدید قرارداد کیمیش، گورتسکا و کومان
مذاکرات بایرن مونیخ با لئون گورتسکا نسبت به آن دو بازیکن در مرحله پیشرفته تری است و اولین تماس ها میان طرفین در مونیخ برقرار شده است. گورتسکا می خواهد در بایرن مونیخ بماند و باشگاه هم مایل به حفظ او است. در ماه می، مذاکرات جدی تر خواهد شد و در آن زمان توافق می تواند حاصل شود. قرارداد یوسوا کیمیش در ژوئن 2023 تمام می شود و بایرن مونیخ می خواهد خیلی سریع قرارداد او را هم تمدید کند. کیمیش می تواند رهبر آینده بایرن مونیخ باشد. اوضاع برای تمدید قرارداد کینگزلی کومان کمی پیچیده تر است. قرارداد او تا 2023 اعتبار دارد و منچستریونایتد به صورت جدی علاقه مند به جذب این وینگر فرانسوی است. کریستین کومان، پدر وینگر بایرن مونیخ که مدیربرنامه های او نیز هست، هنوز صحبتی درباره ادامه همکاری با بایرن مونیخ نداشته است.

زوله و تولیسو ممکن است به لیست فروش بروند
در خصوص نیکلاس زوله که تا سال 2022 با بایرن مونیخ قرارداد دارد، صحبتی درباره تمدید قرارداد نشده است. نه باشگاه و نه بازیکن برای تمدید قرارداد، صد درصد متقاعد نشده اند. بایرن مونیخ احتمال تمدید قرارداد را کاملا رد نمی کند اما در صورت حاصل نشدن توافق، زوله و کورنتن تولیسو در تابستان به لیست فروش باواریایی ها خواهند رفت. برای پست مدافع راست، بایرن مونیخ از بونا سار فرانسوی رضایت چندانی ندارد و آن ها به جذب مکس آرونز، مدافع راست انگلیسی نوریچ سیتی علاقه مند هستند.

فلوریان نویهاوس همچنان در رادار
گزینه جانشینی کورنتن تولیسو در ترکیب بایرن مونیخ نیز فلوریان نویهاوس است که بند فسخ 40 میلیون یورویی در قرارداد او با گلادباخ وجود دارد. نویهاوس و خانواده اش همه طرفدار بایرن مونیخ هستند اما دورتموند هم نسبت به جذب این ملی پوش آلمانی علاقه مند است. جذب نویهاوس به کسب درآمد بایرن مونیخ از فروش بازیکنان مازاد بستگی دارد. این احتمال وجود دارد که نویهاوس یک فصل دیگر هم در گلادباخ بماند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.