چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: بهترین تیم لیگ به لحاظ گلزنی هستیم اما مهاجمان ما به حد کافی گلزنی نکرده اند

اوله گونار سولسشر: بهترین تیم لیگ به لحاظ گلزنی هستیم اما مهاجمان ما به حد کافی گلزنی نکرده اند

تیم های منچستریونایتد و رئال سوسیداد فردا (پنجشنبه) و در چارچوب رقابت های لیگ اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از MEN، اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی باشگاه منچستریونایتد راجع به مصدومیت پل پوگبا و سایر مصدومان تیم خود صحبت می کند و می گوید:

پوگبا رو به بهبودی است و به زودی روند درمانی خود را آغاز می کند. هنوز چند هفته تا بازگشت او به میادین باقی مانده است و قطعا او در ماه فوریه قادر به بازی کردن نخواهد بود. به غیر از این، شک تردیدهای دیگری نیز وجود دارد. وضعیت مارسیال و مک تومینای باید فردا مورد بررسی قرار گیرد. همچنین فن ده بیک و کاوانی دچار مصدومیت عضلانی شده اند و قطعا ما را در این سفر همراهی نخواهند کرد.
میسون گرینوود به همراه سولسشر در کنفرانس خبری شرکت کرده بود. از سولسشر درباره پست جدید گرینوود سوال شد و او پاسخ داد:

فکر می کنم که میسون کمی خجالتی بود. او می تواند در پست 10 نیز بازی کند! فکر می کنم که باید به او زمان لازم را بدهیم تا بتواند پست اصلی و نهایی خود را پیدا کند. او مهاجمی است که در حرکات بین خطوط بسیار خوب است. چه به عنوان یک مهاجم و چه به عنوان یک بازیکن در تهاجمی، ما به او در خط حمله خود نیاز داریم.
از سولسشر درباره عملکرد مهاجمان منچستریونایتد سوال شد و او پاسخ داد:

تیم ما بیشترین گل را در لیگ برتر به ثمر رسانده است. مهاجمان ما به اندازه‌ای که دوست داشتیم، موفق به گلزنی نشده اند و این مشکل خوبی است. اگر بتوانیم کاری کنیم که آن ها این مشکل را حل کرده و گلزنی کنند، وضعیت بهتری خواهیم داشت. آن ها سخت در تلاش هستند و به خوبی کار می کنند.
سولسشر راجع به تقابل با رئال سوسیداد می گوید:

مقابل آن ها باید عملکرد بسیار بسیار خوبی داشته باشید. شاید با سرسخت ترین تیم ممکن در این مرحله از رقابت ها مواجه شدیم. باید در سطح بالایی بازی کنیم تا موفق به کسب نتیجه خوبی مقابل آن ها شویم.
از سولسشر درباره نتایج متفاوت منچستریونایتد و رئال سوسیداد طی بازی های اخیرشان سوال شد و او پاسخ داد:

شاید این موضوع به سطح تیم هایی که ما مقابل‌شان بازی کرده ایم بستگی دارد. تیم های اسپانیایی کیفیت خوبی دارند و ما به حد کافی خوب بازی نکرده ایم. ما با نگرانی وارد بازی های خود نمی شویم.
سولسشر راجع به خوان ماتا می گوید:

او برای مدتی به دور از میادین فوتبال بوده است. او به همراه ما برای انجام این مسابقه سفر خواهد کرد. اگر او را در زمین ببینیم، مطمئن هستم که می خواهد به هواداران اسپانیایی ثابت کند که چه بازیکن خوبی است.
از سولسشر درباره توهین های نژادپرستانه به مارسیال سوال شد و او پاسخ داد:

من امروز صبح با آنتونی صحبت کردم و او به لحاظ ذهنی قدرتمند است. این مسئله چیزی نیست که کسی بخواهد آن را دنبال کند و مارسیال نیز قطعا همینطور است و شبکه های اجتماعی را چک نمی کند. با این حال، چنین کاری (نژادپرستی) بسیار تنفر انگیز است. ما باید در این رابطه کاری انجام دهیم.
سولسشر راجع به مشکلات خط دفاعی منچستریونایتد طی بازی های اخیر می گوید:

در برخی از مقاطع فصل، ما در ضد حملات و دفاع عمیق عملکرد بسیار خوبی داشته ایم. طی یک سال و نیم گذشته، ما روی پرسینگ از بالا کار کرده ایم و این مسئله متفاوتی نسبت به قبل است. اکنون می خواهیم از هر دو عامل (خط حمله و دفاع قدرتمند) استفاده کنیم؛ یک حمله بسیار سریع با بازپس گیری توپ در یک موقعیت مناسب. چنین چیزی همیشه بخشی از تاریخ باشگاه ما بوده است.
از سولسشر درباره تاثیر فشردگی تقویم بازی ها بر تغییرات تاکتیکی این تیم سوال شد و او پاسخ داد:

این موضوع به عدم خستگی و انرژی لازم مربوط می شود. از نظر میزان آمادگی جسمانی پیشرفت کرده ایم اما بی وقفه بازی کردن در فصل جاری در خستگی بازیکنان ما نقش داشته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.