جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

لوییس سوارز: کسی از شر من خلاص نخواهد شد بلکه تصمیم گیری برای رفتن با خودم خواهد بود

لوییس سوارز: کسی از شر من خلاص نخواهد شد بلکه تصمیم گیری برای رفتن با خودم خواهد بود

لوییس سوارز مطمئن است که سالیان سال می تواند در جمع بهترین های فوتبال اروپا بازی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، سوارز در تابستان گذشته به شش سال حضور موفقیت آمیز خود در بارسلونا پایان داد و به اتلتیکو مادرید پیوست تا ثابت کند که هنوز هم جزو بهترین ها است. عده ای در نیوکمپ در قبال این مهاجم ۳۴ ساله دچار شک و تردید شده بودند ولی سوارز همراه با اتلتیکو مادرید به سمت قهرمانی در لالیگا پیشروی می کند. سوارز به ESPN گفته است:

هنوز هم از حضور در اینجا و در بین برترین های دنیای فوتبال لذت می برم. وقتی در اتلتیکو باشی، یعنی در جمع برترین های فوتبال حضور داری. برخی افراد باور نداشتند که من هنوز می توانم در این سطح ایفای نقش کنم. من همان شور و شوق قبلی را به همراه دارم. امیدوارم امسال، سال‌‌ آینده و هر چند سال دیگر به رقابت کردن و ارائه بهترین عملکرد ادامه بدهم تا در نهایت لحظه ای فرا برسد که ببینم تا جایی که در توان بود پیشروی کرده ام. اما کسی از شر من خلاص نخواهد شد؛ خود من تصمیم می گیرم که چه زمانی بروم.
سوارز که در ۲۲ بازی ابتدایی خود برای اتلتیکو مادرید ۱۶ گل زده است، افزود:

انتظار نداشتم شرایط در اتلتیکو این طور پیش برود ولی خیلی از آن لذت می برم. قدردان اعتقاد و اعتماد کادر فنی و هم تیمی هایم به خودم هستم و تلاش می کنم با گلزنی جواب این اعتماد را بدهم. 
سوارز در مورد این که از همکاری با دیگو سیمئونه چه چیزی یاد گرفته است نیز اضافه کرد:

طبیعتا هر سرمربی فلسفه خاص خودش را دارد. او به بازیکنانش اعتماد به نفس زیادی می بخشد و باعث می شود خیلی بهتر از آنچه تصور می کردید کار کنید. او در روند آماده شدن برای مسابقات به خیلی چیزها توجه می کند. حتی به من در این سن و سال نکاتی را گوشزد می کند و من آن ها را بدون هیچ مشکلی قبول می کنم چون او بی دلیل روی نیمکت تیم ننشسته است. شاید وقتی در سن من باشید تصور کنید که دیگر همه چیز را می دانید ولی هنوز هم باید یکسری جزییات تاکتیکی را یاد گرفت. حضور سرمربی در تیم برای گوشزد کردن همین نکات است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.