سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

جلالی: اگر به موفقیت نساجی امید نداشتم، اینجا نمی‌ ماندم

جلالی: اگر به موفقیت نساجی امید نداشتم، اینجا نمی‌ ماندم

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر از مسئولان سازمان لیگ خواست با توجه به تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ نیم‌فصل دوم لیگ برتر را دیرتر آغاز کنند و به تیم‌ها استراحت بدهند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، جلالی در ابتدا گفت:

ما به صورت شبانه‌روزی در این زمینه تلاش می‌کنیم و احساس می‌کنم که این مهمترین بخش کار ماست که باید به بهترین شکل جلو برود. همه در نساجی تلاش می‌کنند تا بتوانیم در جذب بازیکن به خواسته‌ای که داریم، برسیم. با چند بازیکن هم مذاکره کرده‌ایم، ولی هنوز با بازیکنی به صورت رسمی قرارداد امضا نکرده‌ایم.
وی با بیان اینکه جذب بازیکن در نیم‌فصل سخت است، تصریح کرد:

در ابتدای فصل بسیاری از بازیکنان آزاد هستند و جذب بازیکن آسان است، ولی در نیم‌فصل هیچ تیمی حاضر نیست بازیکنان خوبش را از دست بدهد. در این شرایط باید سراغ بازیکنانی رفت که در تیم‌های‌شان بازی نمی‌کنند، ولی این بخش کار هم سخت است، چون جدا از مدیر برنامه و بازیکن، با باشگاه هم طرف هستیم و باید مشکل رضایت‌نامه را هم برطرف کنیم.
سرمربی نساجی در پاسخ به این پرسش که «آیا تیم نساجی می‌تواند نتایج ضعیف نیم‌فصل اول را جبران کند؟»، اظهار داشت:

ما برای این موضوع انگیزه و اشتیاق زیادی داریم. من اگر به موفقیت نساجی امید نداشتم، اینجا نمی‌ماندم.
جلالی همچنین با انتقاد از سازمان لیگ که تعطیلات نیم‌فصل را برای تیم‌ها در نظر نگرفته است، گفت:

حالا که بازی‌های ملی عقب افتاده است، باید به تیم‌ها استراحت بدهند. اینکه ما بخواهیم بازی‌ها را به صورت فشرده برگزار کرده و لیگ را به اتمام برسانیم، موفقیت محسوب نمی‌شود. در حال حاضر تیم ما 9 بازیکن آسیب‌دیده دارد و ما زمانی نداریم تا آنها به تیم اضافه شوند.
وی افزود:

وقتی قرار است بازیکن جدید بگیریم، این نفرات نیاز به زمان دارند تا با تیم هماهنگ شوند، ولی متأسفانه برای تیم‌ها استراحت در نظر نگرفته‌اند و تصمیمی هم برای این کار نیست. اگر بازی‌‌های لیگ از لحاظ فنی اُفت کرده است، همه تقصیرها به بازیکن یا مربی مربوط نمی‌شود و برنامه‌ریزی هم مهم است.
سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره بازی با آلومینیوم اراک هم خاطرنشان کرد:

این بازی برای ما فوق‌العاده حیاتی و مهم است و امیدوارم برابر تیمی که پیشرفت خوبی داشته است، نتیجه خوبی بگیریم و نیم‌فصل دوم را خوب آغاز کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.