سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مهاجم ماشین‌سازی همچنان مورد توجه تراکتور

رضایتنامه بابایی؛ 15 میلیارد!

رضایتنامه بابایی؛ 15 میلیارد!

مسئولان باشگاه ماشین‌سازی برای جدایی پیمان بابایی مبلغ 500 هزار دلار (بیش از 15 میلیارد تومان) از این بازیکن درخواست کرده‌اند و این سنگ بزرگ جلوی پای او برای جدایی قطعی است.

رضایتنامه بابایی؛ 15 میلیارد

تلاش‌های پیمان بابایی، مهاجم ماشین‌سازی تبریز برای جدایی از این تیم نتیجه نداده و این باشگاه مبلغ سنگینی را از این بازیکن برای صدور رضایت‌نامه درخواست کرده است. پیمان بابایی فصل گذشته با انتقالی قرضی در تیم سومقاییت آذربایجان حضور داشت و بعد از پایان لیگ این کشور به ایران برگشت. بابایی با چند پیشنهاد خوب از سوی تیم‌های آذربایجانی و چند تیم از لیگ برتر ایران روبرو است ولی هنوز نتوانسته از باشگاه ماشین‌سازی رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند.

مسئولان این باشگاه برای جدایی پیمان بابایی مبلغ 500 هزار دلار (بیش از 15 میلیارد تومان) از این بازیکن درخواست کرده‌اند و این سنگ بزرگ جلوی پای بابایی برای جدایی قطعی از ماشین‌سازی است. بابایی در حال حاضر با ماشین‌سازی تمرین می‌کند و در صورت عدم صورت رضایت‌نامه باید با پیراهن این تیم در فصل جدید لیگ برتر به میدان برود. اتفاقی که باید ببینیم رخ می‌دهد یا نه؟ پیمان بابایی فصل قبل در ترکیب سومقاییت و در لیگ نیمه تمام آذربایجان درخشید و توانست به طور مشترک عنوان آقای گلی را کسب کند. این مهاجم 27 ساله امیدوار است با انتقال به تراکتورسازی بتواند در خط حمله این تیم پرطرفدار به میدان برود و بتواند خودی نشان بدهد. موضوعی که فعلاً و با توجه به رقم درخواستی ماشین‌سازی منتفی است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.