چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رئال سوسیداد 0-4 منچستریونایتد؛ سوسیداد در ایتالیا قربانی شد

رئال سوسیداد 0-4 منچستریونایتد؛ سوسیداد در ایتالیا قربانی شد

اگر شیاطین سرخ در زدن ضربات پایانی دقت بیشتری به خرج می دادند، بازی می توانست با تعداد گل های بسیار بیشتری به پایان برسد.

ایران ورزشی/منچستریونایتد با برد 4-۰ در دیدار رفت، گام بلندی به سوی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برداشت. شاگردان اوله گونار سولسشر در یک بازی جذاب و پر موقعیت، با چهار گل حریف اسپانیایی خود را بدرقه کردند تا در بازی برگشت با فشار کمتری مواجه شوند. در این مسابقه هم برونو فرناندز مجددا ستاره اصلی تیمش بود و تیمش را به سوی یک پیروزی دیگر روانه کرد. شیاطین سرخ در بازی بعدی خود از نیوکاسل میزبانی می کنند و سوسیداد نیز پذیرای آلاوز خواهد بود. دو تیم پس از بازی های ذکر شده، پنجشنبه آینده دوباره و این بار در اولدترافورد مقابل هم صف آرایی می کنند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شود.

رئال سوسیداد ۰-۱ منچستریونایتد؛ فرناندز (۲۷): روی پاس در عمق رشفورد برای فرناندز، دروازه بان سوسیداد خروج ناموفقی داشت تا فرناندز پس از دور زدن او با خونسردی دروازه حریف را باز کند.

رئال سوسیداد ۰-۲ منچستریونایتد؛ فرناندز (۶۷): جیمز پاس رشفورد را کنترل کرد و قبل از این که تصمیم بگیرد با توپ چه کند، فرناندز از راه رسید و با یک شوت سر ضرب گل دوم را وارد دروازه حریف کرد.

رئال سوسیداد ۰-۳ منچستریونایتد؛ رشفورد (۶۵): پاس در عمق عالی فرد رشفورد را در یک ضد حمله تند و تیز به محوطه جریمه حریف رساند و مهاجم شیاطین سرخ برخلاف دفعات قبلی با دقت بالا و با یک ضربه بغل پا توپ را به تور دروازه رساند.

رئال سوسیداد ۰-۴ منچستریونایتد؛ جیمز (۹۰): بایی با پاسی محکم، جیمز را از سمت راست راه انداخت و این بازیکن از خط میانی زمین تا دروازه حریف پا به توپ پیشروی کرد و سپس با ضربه ای از زاویه بسته موفق شد گل چهارم بازی را به نام خود ثبت کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.