جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

رافت: پرسپولیس رکورد جدیدی را در فوتبال ایران خواهد زد

رافت: پرسپولیس رکورد جدیدی را در فوتبال ایران خواهد زد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به عملکرد تیم‌های لیگ برتری گفت پرسپولیس قطعا به قهرمانی می رسد و رکورد جدید دیگری را رقم می زند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر، او در ابتدا گفت:

من فکر می‌کنم همه چیز تحت تاثیر کرونا قرار گرفت. تقویم بازی‌ها تغییر کرد و بارها دچار جابجایی در بعضی از مسابقات بودیم. نبود تماشاگر هم روی افکار بازیکنان تیم‌های پر هوادار تاثیر گذاشته است. به هر حال شرایط بحرانی کرونایی وجود دارد و بازی‌های لیگ برتر نیز تحت تاثیر همین اتفاق ادامه پیدا کرد.
پیشکسوت پرسپولیس افزود:

با این حال من فکر می‌کنم هیچ تیمی بیشتر از پرسپولیس تحت فشار قرار نگرفت. این تیم به ف ینال آسیا رسید و بازی‌های زیادی را انجام داد اما باز هم توانست خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند.
او درباره عملکرد یحیی گل محمدی در فصل جاری لیگ برتر در قامت سرمربی نیز تصریح کرد:

شرایط امسال پرسپولیس متفاوت‌تر از همیشه بوده است. رفت و آمدهای زیادی در لیست بازیکنان رخ داد و این موضوع در عملکرد سرمربی نیز تاثیرگذار بوده است. با توجه به این موضوع باید به آقای گل محمدی نمره خیلی خوب داد.
رافت در خصوص احتمال تکرار قهرمانی پرسپولیس یادآور شد:

ابتدای همین فصل هم گفتم و باز هم تکرار می‌کنم که پرسپولیس تاریخ سازی می‌کند. رکوردی جدید را در تاریخ فوتبال ایران خواهد زد. قهرمانی پرسپولیس عادت بازیکنان با جنبه این تیم شده است و آنها به فکر رخدادهای بزرگ هستند. این تیم به اهداف بزرگ و بین المللی مثل قهرمانی در آسیا فکر می‌کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.