پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم بعدی‌ام نه پرسپولیس است، نه استقلال

صادقی: شهرخـــودرو را مثل پسرهایم دوست دارم

صادقی: شهرخـــودرو را مثل پسرهایم دوست دارم
سمیرا شیرمردی
سمیرا شیرمردی خبرنگار

آقا یحیی همیشه به من کمک کرده که برای او در پرسپولیس هم آرزوی موفقیت دارم اما تیم بعدی من، نه پرسپولیس است و نه استقلال چون صحبتی نداشتیم

اکبر صادقی سال‌هاست در شهرخودرو مشهد بازی می‌کند و کاپیتانی تیم را بر عهده دارد. او یکی از بازیکنان اصلی تیم به حساب می‌آید که همیشه در زمین حضور داشت و با تمام توان برای موفقیت تیمش می‌جنگید. صادقی در ابتدای فصل پیشنهادهای خیلی خوبی داشت اما به‌خاطر علاقه‌اش به شهرخودرو در مشهد ماند تا به این تیم کمک کند. با توجه به این مسأله کسی تصور نمی‌کرد کاپیتان شهرخودرو در نیم‌فصل به فکر جدایی بیفتد، اما این اتفاق حالا دارد رخ می‌دهد. اکبر صادقی کاپیتان شهرخودرو قرار است به‌زودی رسماً از این تیم جدا شود تا به تیم دیگری برود. شاید خیلی‌ها تصور کنند دلیل این جدایی، مشکلات مالی باشگاه مشهدی است اما صادقی با دلایلی که بیان کرده ثابت می‌کند چنین مسأله‌ای نیست و دلایل دیگری باعث شد مسیرش عوض شود تا به تیم دیگری برود. اکبر صادقی کاپیتان باتجربه شهرخودرو درباره دلایل تصمیمش برای جدایی، تیم بعدی‌اش و... صحبت‌های جالبی دارد.

خبر رسیده از شهرخودرو جدا شدی.
هنوز جدا نشده‌ام اما درخواست داده‌ام و باشگاه با آن موافقت کرد. در واقع آقای رحمتی و آقای وطنخواه موافقت کردند که قرار است پول رضایتنامه را بدهیم و به تیم دیگری بروم.
مبلغ رضایتنامه‌تان چقدر است؟ آنقدر بالاست که باشگاه شهرخودرو از آن سود ببرد؟
مبلغی است که مطمئناً می‌تواند به باشگاه کمک کند. این مبلغ چیزی است که توافق کردیم و در قرارداد آمده. پس اگر تیم پیدا کنم آن را با باشگاه جدید در میان می‌گذارم.
شنیده می‌شود با مس رفسنجان مذاکره کرده‌اید و حتی به توافقات اولیه هم رسیده‌اید؟
نه، من با چند تیم صحبت کردم که باید ببینم کدام‌یک درست می‌شود.
سال‌های زیادی در شهرخودرو بازی کردی و کاپیتان بودی، این جدایی برایت سخت نیست؟
شاید باورتان نشود اما شهرخودرو را خیلی دوست دارم و چندین سال در اینجا حضور داشتم. زمانی که این باشگاه پول نداشت هم من اینجا بودم. این را گفتم که بدانند به‌خاطر مسائل مالی جدا نمی‌شوم. سال‌ها باشگاه با مشکلات مالی مواجه بود اما ماندیم و زحمت کشیدیم و برای اولین‌بار نیست که بی‌پول شده اما مشکلات دیگری هم بوده. به هر حال من خاطرات خیلی خوبی از این تیم دارم و واقعاً از ته قلبم ناراحت که دارم جدا می‌شوم. دلم برای تیم، برای هواداران و بخصوص شهر مشهد تنگ می‌شود اما گریزی جز جدایی ندارم که این مسأله هم برایم خیلی سخت است. مطمئناً در این جدایی من خیلی بیشتر از همه ناراحتم اما باید این راه را بروم.
منظورت از مشکلات دیگر چه چیزی است؟
دوست ندارم اصلاً این مسائل باز شود چون تیم در شرایط خوبی نیست که امیدوارم در آینده نتایج خوبی بگیرد. فقط همین را بگویم که شهرخودرو را مثل پسرهایم دوست دارم. از زمان آقا یحیی (گل‌محمدی) همه بازیکنان رفتند و فقط 4، 5 بازیکن از جمله من، امین قاسمی‌نژاد، علی نعمتی، حسین مهربان و امید منصوری که خیلی کم بازی کرده، ماندیم. تمام نفرات جدا شدند. در این مدت هم خیلی مسائل و مشکلات وجود داشت اما همیشه تلاش‌مان این بوده که شهرخودرو بهترین نتایج را بگیرد. الان هم آرزوی قلبی‌ام این است شهرخودرو همیشه موفق باشد. هرجا بروم با تمام وجود هوادار این تیم هستم. مسئولان هم باید به خود بیایند و منتظر نباشند مشکلات خود به خود حل شود.
تیم جدیدت چه زمانی مشخص می‌شود؟
تا الان با چند تیم صحبت کرده‌ام و فکر می‌کنم در همین یکی، دو روز آینده تیم بعدی‌ام مشخص شود؛ البته وقتی بتوانم پول رضایتنامه‌ام را بدهم.
زمانی که یحیی گل‌محمدی در شهرخودرو بود، یکی از بازیکنان مورد علاقه‌اش بودی. ممکن است به پرسپولیس بروی که باز هم شاگردش شوی؟
من اهل بازارگرمی نیستم و باید بگویم نه از پرسپولیس و نه استقلال پیشنهادی نداشتم و صحبتی با من نشده. همیشه با آقا یحیی در ارتباط هستم و با هم دوست هستیم اما هیچ توقعی از کسی ندارم. آقا یحیی همیشه به من کمک کرده که برای او در پرسپولیس هم آرزوی موفقیت دارم اما تیم بعدی من، نه پرسپولیس است و نه استقلال چون صحبتی نداشتیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.