دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

بازگشت رویایی و صعود کناری ها در نیمه نهایی فوتبال مازندران به سبک بارسلونا

بازگشت رویایی و صعود کناری ها در نیمه نهایی فوتبال مازندران به سبک بارسلونا

کامبک رویایی بارسلونا توسط بازیکنان امید فریدونکنار تکرار شد!

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تابناک ورزشی، شگفتی معروف تاریخ فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا بین تیمهای بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن، این بار در نیمه‌نهایی فوتبال امیدهای استان مازندران تکرار شد و شاگردان جوان یوسفی در تیم امید شهرستان فریدونکنار موفق شدند یکبار دیگر خاطره آن بازگشت فراموش نشدنی را تکرار کنند.

تیم فوتبال امید کناری‌ها از شهر فریدون‌کنار در دیداری حساس موفق شد تیم امید شهروند امیرکلا را در مصاف برگشت با ۴ گل شکست دهد. این نتیجه در حالی بود کناری‌ها در دیدار رفت ۶ بر ۲ از حریف مقتدر خود شکست خورده بودند و جبران آن باخت در ذهن خوش باورترین هوادار این تیم هم نمی‌گنجید.

بازگشت رویایی و صعود کناری‌ها در نیمه‌نهایی فوتبال مازندران به سبک بارسلونا

گلهای فریدونکنار در این بازی خاطره انگیز را بهزاد سلیمانی در دقایق ۶۰، ۸۲ و ۹۶ و علیرضا برزگر در دقیقه ۷۳ به ثمر رساندند. هدایت تیم فریدون‌کنار برعهده حسین یوسفی مربی آتیه دار این شهرستان است که با دانش و تجربه لازم به همراه کمک کادرفنی و تلاش و روحیه بالای بازیکنان چنین بازگشتی را رقم زد و استعداد درخشان این شهرستان ساحلی را به رخ فوتبال کشور کشید.

نماینده فریدون‌کنار باید در بازی فینال استان مازندران به مصاف امید دریای بابل برود اما کناری‌ها با همین صعود معجزه آسا جواز شرکت در لیگ امیدهای کشور را نیز کسب کردند و از فصل آتی نام این تیم را در مصاف با قدرت های فوتبال کشور خواهیم شنید.

نکته جالب اینکه بهزاد سلیمانی که در این دیدار درخشید و هت تریک کرد با ۱۴گل در صدر جدول گلزنان ایستاده و یکی از بازیکنان آینده‌دار تیم کناری‌ها محسوب می‌شود و احتمالا در فصول آتی از او در تیم‌های معروف ایران بیشتر خواهیم شنید.

بازیکنان تیم کناری‌ها در این دوره از مسابقات به این شرح است: مصطفی رازقیان. احمد اقایان. عارف صادقی. محمد محمدی. رضا محسنی. مهدی رضازاده. رضا محسنی. علی گلی. مهدی قدیمی. علی برزگر. بهزاد سلیمانی. محمد منیعی. علی بابایی. علی پیوسته. امیر احمدی. کریمیان

سرمربی: حسین یوسفی

دستیاران: پرویز محمودی، رضا نعمتی ، عارف صالحی و نیما اکبرزاده 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.