چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

عباس چمنیان: مسعود شجاعی برای ادامه سرمربیگری در تراکتور شرط دارد

عباس چمنیان: مسعود شجاعی برای ادامه سرمربیگری در تراکتور شرط دارد

مربی تیم فوتبال تراکتور می گوید شجاعی برای ادامه سرمربیگری در تراکتور شرط دارد زیرا می خواهد این تیم به مدعی لیگ برتر و نمایند‌ه شایسته برای ایران در لیگ قهرمانان تبدیل شود

به گزارش ایران ورزشی، عباس چمنیان در گفت و گو با فارس، درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت:

در تمرین روز گذشته ما به جز 5-4 بازیکن غایب سایر نفرات حضور داشته و مسعود شجاعی هم با انگیزه و پرتلاش بود. اکنون 2 چالش در تیم ما وجود دارد. تعیین تکلیف خود شجاعی و از آن مهم تر انتخاب سرمربی یکی از این موارد است که قطعا طولانی شدن این ماجرا روی کیفیت تراکتور تاثیر می‌گذارد و از طرفی جذب بازیکنان جدید هم یکی دیگر از چالش‌ها است.
وی افزود:

امیدواریم هرچه سریع تر این دو موضوع حل و فصل شود. با توجه به تعویق یک هفته‌ای لیگ فرصت در اختیار تمام تیم‌ها قرار می‌گیرد تا با فراغ بال بیشتری نسبت به ترمیم خود و جذب بازیکن جدید اقدام کنند. البته سرعت‌عمل در تیم ما برای جذب نفرات جدید باید بیشتر باشد. آنچه ما شنیده‌ایم و از شواهد هم برمی‌آید این است که رحیمی مدیر باکیفیت و خوش قولی است و تمام تلاش خود را برای جذب بازیکن باکیفیت که بتوانند  به تیم کمک کنند، به کار می‌گیرد.
مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد:

انتظار داریم رحیمی درباره تعیین تکلیف سرمربی و انتخاب بازیکنان جدید خیلی سریع و جدی عمل کنند تا قول‌هایی که به هواداران داده بود عملیاتی شود. با توجه به توانمندی‌های این مدیر حتما دل هواداران را شاد می‌کند و منتظر هستیم تراکتور برای دور برگشت رویایی بسته شود.
چمنیان درباره مطرح شدن نام میلاد فخرالدینی، عکاشه حمزاوی و میلاد فخرالدینی به عنوان نفرات احتمالی لیست مازاد تراکتور گفت:

تا جایی که از مسعود شجاعی اطلاع دارم، لیست مازاد به هیچ وجه اعلام نشده بود. با توجه به روحیات، شخصیت و حرفه‌ای‌گری که از وی سراغ داریم بعید می‌دانم به این شکل لیست مازاد را اعلام کند. بحث فخرالدینی جدا است و این بازیکن 5-4 هفته قبل به دلیل مشکلات خانوادگی‌اش درخواست جدایی داده بود.
وی ادامه داد:

شجاعی هم در پاسخ به این درخواست فخرالدینی اعلام کرد اگر بازیکنی همسطح یا بزرگ‌تر از فخرالدینی جذب شود، مشکلی با جدایی این بازیکن ندارد. میلاد جزو بازیکنان باکیفیت و تاثیرگذار تراکتور است که در نیم فصل اول خیلی به ما کمک کرد. سابقه این بازیکن بزرگ مشخص است و چندین سال مانند وفا هخامنش در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده است.
مربی تیم تراکتور تصریح کرد:

در این میان بحث حمزاوی متفاوت است. وی از نیم فصل دوم سال گذشته به تراکتور آمد و از آن زمان کاری برای تیم ما انجام نداده است. از زمان حضورش عملکرد قابل قبولی نداشته و با توجه به هزینه‌های زیادی که روی دوش باشگاه گذاشته است، قطع همکاری با وی می تواند از جهات زیادی به سود ما باشد. درباره سایر نفرات شجاعی تاکید داشت لیست خروجی نداده بودیم اما 4-3 بازیکن باکیفیت برای تقویت و آماده شدن تیم در نیم فصل دوم مدنظر هستند.
چمنیان درباره احتمال ادامه سرمربیگری شجاعی در تراکتور در صورت جذب بازیکنان مدنظر عنوان کرد:

وی شروطی دارد که به بهتر شدن شرایط تراکتور کمک می‌کند. شجاعی 3 سال است در تراکتور حضور دارد و می خواهد این تیم در سطح مدعیان قهرمانی در ایران و نماینده شایسته‌ای برای کشورمان در آسیا باشد و برای تشکیل چنین تیمی باید نفراتی قوی جذب شوند.
وی درباره اینکه آیا مسعود شجاعی به دنبال اضافه کردن یک مربی به کادرفنی تراکتور است، توضیح داد:

وی چنین موضوعی را مطرح نکرده اما مسلم است کادرفنی ما نیاز به تقویت دارد. شجاعی دنبال این نیست چه کسی دستیار اول باشد، دوم یا سوم. مجموعه مربیان فعلی با تمام وجود کار می‌کنند. فوتبال یک علم است و با زبان اعداد و ارقام می‌توان صحبت‌های زیادی کرد.
مربی تراکتور عنوان کرد:

صحبت‌هایی درباره مربی بدنساز تراکتور مطرح شد اما تیم‌ ما در دیدارهای زیادی از حریف بیشتر دویده و بیشتر در جنگ‌های فیزیکی موفق بوده است. مشکلات ما در خط دفاعی و بخش گلزنی فنی است و بدنی نیست. شجاعی و باشگاه حق دارند در جهت تقویت کادرفنی گام بردارند اما مربیان تراکتور با تمام وجود در این مدت کار کرده اند.
چمنیان درباره برنامه‌های تراکتور پس از تعویق یک هفته‌ای در شروع نیم فصل دوم توضیح داد:

لیگ‌های مختلف در حال برگزاری است و تمام تیم‌ها درگیر مسابقات هستند. به همین دلیل نمی توانیم بازی دوستانه خاصی برگزار کنیم. یکی از مشکلات تراکتور در نیم فصل اول این بود که هیچ وقت نتوانستیم دیدار تدارکاتی قوی انجام بدهیم. احتمال دارد در روزهای شنبه و یکشنبه با جمع بندی کادرفنی تمرینات را تعطیل کرده و از دوشنبه طبق زحمات مدیر باشگاه و جذب بازیکنان جدید کار خود را برای شروعی قدرتمندانه در نیم فصل دوم استارت بزنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.