پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تا سه‌ شنبه پول به حساب‌ مان واریز نشود اتفاقات بدی می افتد

سیروس پورموسوی: هر بازیکنی را که پیشنهاد داشته باشد می‌ فروشیم!

سیروس پورموسوی: هر بازیکنی را که پیشنهاد داشته باشد می‌ فروشیم!

سیدسیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد، با وجود مشکلات مالی در باشگاه نفت، هر بازیکن این تیم که پیشنهاد داشته باشد، می‌فروشند.

به گزارش ایران ورزشی، سیدسیروس پورموسوی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره صحبت‌های اخیر مسئولان باشگاه و اینکه گفته می‌شود آنها می‌خواهند تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار صنعت نفت را بفروشند، گفت:

‌این تصمیمی که مدیریت باشگاه گرفته است، برخلاف میل باطنی ما، هواداران و حتی مسئولان باشگاه است، ولی مسئله مهم این است که تیم با مشکلات مالی مواجه شده و ما باید منافع تیم را در نظر بگیریم. در حال حاضر باشگاه مشکل مالی دارد و ما نیاز به پول داریم تا هزینه‌های تیم را تأمین کنیم. در ضمن بازیکنان هم پول‌شان را می‌خواهند و نمی‌توانیم دست روی دست بگذاریم. ما راهی جز این نداریم که از بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه همچنین خاطر نشان کرد:

وزیر نفت مدتی پیش گفته بود که به هر کدام از باشگاه‌های نفت مسجدسلیمان و صنعت نفت 12.5 میلیارد تومان پرداخت خواهد شد. این پول به حساب باشگاه نفت مسجدسلیمان واریز شده، ولی هنوز به حساب صنعت نفت واریز نشده است. خواهش ما از نماینده‌های آبادان در مجلس این است که پیگیر این موضوع باشند تا بتوانیم بخش مهمی از مشکلات مالی باشگاه را برطرف کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که «کدام بازیکنان قرار است فروخته شوند؟»، اظهار داشت:

بازیکنانی مثل طیبی، اهل‌شاخه، عبدالله‌زاده، بیت‌سعید، ریکانی و چند بازیکن دیگر پیشنهاد دارند. حتی جوان‌هایی مثل شریعت و غبیشاوی هم پیشنهاد دارند، همین‌طور مهدی حنفی و چند جوان دیگر. با این وضعیت هر بازیکنی را که پیشنهاد داشته باشد، می‌فروشیم مگر اینکه آن 12.5 میلیارد به حساب باشگاه واریز شود. اگر این پول واریز شود باشگاه قطعاً شرایط خوبی برای حفظ بازیکنان و تقویت تیم خواهد داشت، اما اگر تا سه‌شنبه به حساب‌مان واریز نشود، اتفاقات بدی رخ خواهد داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.