سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

کلوپ: لحظه ای بابت آلیسون نگران نیستم

کلوپ: لحظه ای بابت آلیسون نگران نیستم

لیورپول و اورتون فردا در چارچوب لیگ برتر انگلیس، دربی مرسی ساید را در آنفیلد برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت:

نبی کیتا تمرین کرده و باید ببینم تا فردا آماده می شود یا خیر. فابینیو تمرین نکرده و آماده نیست. میلنر و ژوتا به بازگشت نزدیکند ولی نه برای فردا.
وی ادامه داد:

خیلی مهم است که به عنوان یک واحد، در بالاترین سطح دفاع کنیم. همه می دانند دفاع صحیح برای موفقیت چقدر اهمیت دارد. بازی با لایپزیش نشان داد که چقدر خوب می توانیم با اشتباهاتی که در بازی های قبل مواجه بودیم، کنار بیاییم. واقعا خوب بازی کردیم.
سرمربی لیورپول در مورد محمد صلاح افزود:

نیازی نیست از من بپرسید چرا همه از او تعریف و تمجید می کنند. در واقع این غیرقابل توضیح است. علاوه بر بازی خوب مقابل لایپزیش، یکی از بهترین صحنه ها که دوست داشتم، این بود که در محوطه جریمه مان حضور داشت و توپ را با سر از جلوی آنخلینو دفع کرد. واقعا برایش احترام قائلم.
کلوپ در مورد شایعاتی که در مورد مصدومیت آلیسون شنیده می شود، تصریح کرد:

حال آلیسون خوب است. در مورد اعتمادم به آلیسون، چیزی تغییر نکرده است. همه ما انسانیم و مشکلی از این بابت نیست. آلیسون از خواب بیدار نمی شود که با خود بگوید، من یک دروازه بان کلاس جهانی هستم. او آنقدر باهوش است که اشتباهات را نادیده می گیرد و کارش را ادامه می دهد. لحظه ای از بابت او نگران نیستم زیرا کاملا متمرکز است. شاید در هفته های اخیر در بهترین شرایط نبود ولی بازی با لایپزیش، فرصت خوبی بود که نشان دهد به جایی که تعلق دارد، بازگشته است.
سرمربی لیورپول در مورد کارلو آنچلوتی اضافه کرد:

اورتون تیم خوبی است. هر مربی ای در دنیا به تیمش کمک می کند. آنها ترکیب و بازیکنان خوبی دارند و شاید به ما بیش از پیش نزدیک شوند. منظورم از نزدیک شدن، فاصله در جدول است.
وی در مورد دیدار رفت دو تیم که با حواشی زیاد و مصدومیت های بدی برای لیورپول همراه بود، ادامه داد:

چیزی نیست که بخواهیم در خصوصش صحبتی کنیم .خوشحالم که هفته بعد از آن بازی، مجددا با آنها بازی نکردیم. اکنون دیگر راجع به آن فکر نمی کنم. این یک مسابقه دربی است و به اندازه کافی، انگیزه می دهد.
کلوپ در مورد اوزان کاباک گفت:

پتانسیل اوزان بالاست. او فقط 20 ساله است ولی تجربه بالایی دارد. او مسیر سختی را سپری کرده و نشان داده جنگیده تا به این مرحله رسیده است. پس این نشان دهنده آموزش خوب اوست. در هر دو بازی اخیر برای ما نیز خوب کار کرد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.