یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

سادیو مانه: تا این لحظه فصل پیچیده ای را پشت سر گذاشته ام

سادیو مانه: تا این لحظه فصل پیچیده ای را پشت سر گذاشته ام

سادیو مانه می خواهد تعداد گل های بیشتری نسبت به فصل قبل، به ثمر برساند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Anfield Watch، تیم های اورتون و لیورپول فردا از ساعت 21:00 به وقت تهران در آنفیلد مقابل هم صف آرایی می کنند. سادیو مانه، وینگر سنگالی لیورپول در مصاحبه ای که پیش از این بازی انجام داده، از انگیزه های تیمش برای پیروزی و هدفش برای ادامه فصل گفته است.

بازی قبلی با اورتون
دیدار قبلی مان با اورتون خاطره خوبی برای مان نبود. تیاگو در اولین بازی که فیکس بود به همراه یکی از بهترین مدافعان جهان مصدوم شد. یک آفساید میلی متری باعث مردود شدن گل ما شد. صحنه پیچیده ای بود اما به هرحال مربوط به قبل است. خواهیم دید که (در دیدار فردا) چه اتفاقی خواهد افتاد. تمام سعی مان را می کنیم تا پیروز شویم.
شرایط لیورپول 
شما در رختکن باید هوای همدیگر را داشته باشید و تا جایی که می شود سعی کنید مثبت بیاندیشید. کاری که باید انجام دهید، نشان دادن شخصیت تان است و البته پیروزی در مسابقات، (اینگونه) قطعا شرایط تغییر خواهند کرد. تیم ما در حال حاضر تجربه بیشتری نسبت به قبل دارد. باید پختگی، شخصیت و نگرش تان را (در بازی) نشان دهید. برای تغییر شرایط باید از هر سه اینها استفاده کنیم، کاری که البته دشوار و پیچیده است. همانطور که قبلا گفته ام حالا قرار تمام تلاش مان را برای مبارزه کردن در بازی های باقی مانده انجام دهیم.
اهدافی برای ادامه فصل
من تا اینجای فصل 7 گل به ثمر رسانده ام و واضح است که هر بازیکنی در هر فصل هدفی مشخص دارد. هدف من این است که بیشتر گل بزنم، فراتر از آماری که فصل گذشته به ثبت رساندم. به شخصه تا این لحظه فصل بسیار پیچیده ای را گذرانده ام، این را آمار می گوید. اما خب این هم بخشی از فوتبال است. 14 بازی باقی مانده و ما تمام تلاش مان را می کنیم تا (به صدر) نزدیک تر شویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.