چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آندره آ استراماچونی: آنتونیو کونته باید در بازی با میلان از ابتدا به کریستین اریکسن بازی دهد

آندره آ استراماچونی: آنتونیو کونته باید در بازی با میلان از ابتدا به کریستین اریکسن بازی دهد

آندره آ استراماچونی، سرمربی ایتالیایی سابق اینتر می گوید اشرف حکیمی در فاز هجومی نراتزوری، بازیکنی تعیین کننده است.

ایران ورزشی/آندره آ استراماچونی مصاحبه ای با گاتزتا انجام داده است. او در مورد اشرف حکیمی گفت:

حکیمی یکی از ستاره های تیم فعلی اینتر است. او گاهی اوقات من را یاد خطراتی که مایکون در اینترِ فاتح سه گانه برای رقبا ایجاد می کرد می اندازد. وقتی شما از حکیمی خواستار تغییر دادن بازی هستید، یعنی می دانید که می تواند خطری ایجاد کند. او در یک سوم پایانی زمین برای اینتر حتی تعیین کننده تر هم می شود.
در مورد کریستین اریکسن:
امیدوارم کونته همچنان به بازی دادن به اریکسن ادامه دهد. همیشه گفته بودم که اریکسن به محض جا افتادن در سیستم اینتر، بازیکنی است که شرایط در خط میانی را تغییر می دهد. در ایتالیا از یک بازیکن جدید این انتظار وجود دارد که فورا تفاوت ایجاد کند اما در مورد اریکسن که در تاتنهام آزادی عمل داشت، به زمان نیاز بود تا در سیستم و سبک سازمان یافته کونته جا بیفتد. کونته باید به او در دربی دلامادونینا از ابتدا بازی دهد و اگر چنین اتفاقی رخ ندهد کمی نا امید می شوم چراکه این یک گام رو به عقب برای پیشرفت بالقوه اینتر محسوب می شود.
دوئل های تعیین کننده در دربی:
نبرد بین روملو لوکاکو و السیو رومانیولی و همچنین نبرد بین استفان دی فرای و زلاتان ابراهیموویچ بسیار مهم خواهد بود. هرچند اغلب، تکلیف چنین مسابقات مهمی را خط میانی دو تیم هستند که مشخص می کنند. بروزوویچ برای دیکته کردن بازی اینتر بازیکنی کلیدی است در حالی که بارلا موتور نراتزوری است و بازیکن خارق العاده ای محسوب می شود. او بسیار خوب کار می کند و بازی به بازی در حال پیشرفت است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.