دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

در مصاحبه با یورو اسپورت:

سرسخت ترین بازیکنان دنیا برای نیمار و امباپه

سرسخت ترین بازیکنان دنیا برای نیمار و امباپه

کیلیان امباپه و نیمار در مورد سرسخت ترین بازیکنی که برابرش به میدان رفته اند صحبت کردند.

کیلیان امباپه و نیمار از سال 2017 در پی اس جی کنار هم به میدان می روند. نیمار از سال 2013 و در بارسا بود که وارد سطح اول فوتبال اروپا شد و کیلیان امباپه نیز از سال 2016 و با پیراهن موناکو  توانست خود را به فوتبال دنیا معرفی کرده و به عنوان یک پدیده مطرح شود.

امباپه فصل 17-2016 با موناکو فاتح لیگ فرانسه شد و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم پیش رفت. او به خصوص در بازی یک هشتم نهایی برابر سیتی فوق العاده خوش درخشید و از عوامل اصلی صعود تیمش بود. امباپه در نهایت پشت سد یووه در نیمه نهایی ماند.

او در مورد سرسخت ترین بازیکنی که مقابلش قرار گرفته به یورو اسپورت گفت: جان لوئیجی بوفون. بازی برابر او واقعا دشوار بود و به سختی توانستم به او گل بزنم.

نیمار اما در پاسخ به این سوال گفت: سرخیو راموس سرسرخت ترین مدافعی است که برابرش قرار گرفته ام. او نه تنها یک مدافع استثنایی است که در نقش یک مهاجم، گلزنی هم می کند و در مجموع بازی مقابل او خیلی سخت است.

نیمار در مورد بازی کنار مسی در بارسا گفت: همیشه گفته ام که از نظر من، مسی بهترین بازیکن دنیاست و بازی کنارش برایم افتخار بزرگی بود. مسی بهترین فوتبالیستی است که به عمرم دیده ام و با او زوج موفقی در بارسا بودیم. مهمتر از همه اینکه باهم دوست هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.