چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

فرانک کسیه: مطمئن هستیم قهرمان می شویم

فرانک کسیه: مطمئن هستیم قهرمان می شویم

شهرآورد میلان فردا شب در حالی برگزار می شود که حساسیت های زیادی پیرامون این دیدار وجود داشت. این دیدار را می توان به نوعی نبرد برای صدرنشینی دانست و حال فرانک کسیه می گوید مطمئن است میلان با پیروزی در دیدار امشب صدر جدول را پس خواهد گرفت. میلانی ها که تا هفته پیش صدرنشین بودند با شکست غیرمنتظره مقابل اسپتزیا صدر را به رقیب همشهری خود واگذار کردند و حالا می خواهند در تقابل مستقیم صدر را از اینتری ها پس بگیرند.

ایران ورزشی/هافبک اهل ساحل عاج، در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:

هنوز بازی های زیادی باقی مانده است و به نظر می رسد کار سختی در پیش داشته باشیم اما مطمئن هستم که در شهرآورد پیروز می شویم و به صدر برمی گردیم. ما تیمی هستیم که با وجود سختی ها توانستیم رشد کنیم. به قهرمانی در مسابقات این فصل ایمان داریم. ممکن است یک روز مقابل تیم صدرنشین ببرید و یک روز هم مقابل تیم قعر جدولی ببازید و این مساله مشکلی ایجاد نمی کند.
کسیه در مورد پنالتی زن اول تیم نیز صحبت کرد. با وجود این که ابراهیموویچ در دیدارهای این فصل چند پنالتی را از دست داده است اما هافبک میلانی ها می گوید مهاجم سوئدی باز هم پنالتی زن اول تیم خواهد بود:

اگر پنالتی شود، زلاتان خواهد زد. از نظر تکنکیکی او بازیکنی فوق العاده است و به عنوان هم تیمی هم همیشه چیزهای جدیدی به شما اضافه می کند. خیلی پیش نمی آید که قهرمانی با چنین شخصیتی ببینید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.