سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت گل گهر: نباید با 5 باخت، تصمیم هیجانی بگیریم

مدیرعامل شرکت گل گهر: نباید با 5 باخت، تصمیم هیجانی بگیریم

ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌ گهر سیرجان توضیحاتی را در خصوص جلسه مدیران جدید باشگاه سیرجانی با مدیرعامل و سرمربی گل گهر عنوان کرد.

به گزارش ایران ورزشی، با تصمیم مدیرعامل شرکت صنعتی معدنی گل ‌گهر اعضای هیات مدیره باشگاه سیرجانی جای خودشان را به سه عضو جدید دادند تا بدنه مدیریت این باشگاه دستخوش تغییرات عمده شود.

ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل ‌گهر در مورد اینکه با این تغییرات شائبه ‌هایی در خصوص وضعیت محمدجواهری (مدیرعامل باشگاه) و امیر قلعه‌ نویی به وجود آمده، به فارس گفت:

مسائل باشگاه باید از طریق خود باشگاه پیگیری شود. حدود 20-30 شرکت زیر مجموعه داریم که در هرکدام از آنها برای تصمیم ‌گیری با شورای مشورتی آن شرکت بحث می‌ شود.
عتیقی افزود:

در مورد باشگاه هم تصمیم را باید هیات مدیره باشگاه بگیرد و آنها باید پیشنهاد بیاورند. اگر بخواهیم حرفه ‌ای برخورد کنیم باید اعضای هیات مدیره باشگاه دور هم بنشینند، شاید به این نتیجه برسند که تغییر بدهند، شاید به این نتیجه برسند که نگه دارند. پیشنهاد و نظری که هیات مدیره بعد از صرف و صلاح باشگاه در مورد آن به نتیجه و جمع بندی برسد و برای من بیاورند، قطعا  برای ما ملاک خواهد بود.
مدیرعامل شرکت گل ‌گهر تصریح کرد:

الان هم بعید می ‌دانم تصمیمی سریع، هیجانی و احساسی بگیرند. آنها بررسی می‌ کنند، حرف ها را می ‌شنوند، برنامه می ‌گیرند و بعد تصمیم لازم را اتخاذ می‌ کنند.
مدیرعامل شرکت گل گهر در پاسخ به این سوال که یعنی قرار است ادامه کار مدیرعامل و سرمربی گل‌ گهر بررسی شود، گفت:

اصلا قرار نیست بررسی شود. قرار است هیات مدیره باشگاه در مورد این موضوع جلسه بگذارد و پیشنهادات شان را به سهامداران اعلام کنند. ما از مدیران تا زمانی که هستند حمایت می ‌کنیم. همچنان امیر قلعه نویی سرمربی است و جواهری هم مدیرعامل، این دو بزرگوار با هیات مدیره جلسه می‌ گذارند و بعد از تصمیم ‌گیری طی یک هفته آینده خروجی آن از طریق هیات مدیره باشگاه اعلام می‌ شود.
مدیرعامل شرکت گل ‌گهر افزود:

هر سه طرف دور هم می ‌نشینند و پیشنهادی را به شرکت گل‌ گهر می ‌آورند. اگر امروز باشگاه با 5 باخت تصمیم هیجانی بگیرد ملاک نیست. آنها باید با هم به نتیجه برسند و یک تصمیم منطقی بگیرند.
عتیقی در مورد اینکه با این حساب کلیت این جلسه، موضوع همکاری با جواهری و قلعه ‌نویی است، عنوان کرد:

بله و این طبیعی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.