چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

رونالد کومان: می توانیم در پاریس پیروز شویم

رونالد کومان: می توانیم در پاریس پیروز شویم

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری بازی کادیز، از شانس پیروزی مقابل پاری سن ژرمن در دیدار برگشت صحبت کرد.

ایران ورزشی/رونالدو کومان دقایقی پیش در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کادیز حاضر شد و در مورد شرایط تیم بعد از شکست سنگین در لیگ قهرمانان، خرید هالند، درگیری لفظی پیکه و گریزمان و... صحبت کرد. حرف های این مربی را در ادامه می خوانید:

در مورد روند خوب در لیگ
بعد از شکست در دیدار قبلی، خیلی خوب است که در این بازی می توانیم نشان دهیم که توانایی های بیشتری داریم. می دانیم که در لیگ روی فرم خوبی هستیم و باید به این روند ادامه دهیم. باید نشان دهیم که جاه طلبی های زیادی داریم.
در مورد شکست مقابل پاری سن ژرمن
با یک شکست دنیا تمام نمی شود. باید بازی ها و اشتباهاتمان را تحلیل کنیم و بهتر شویم. در بازی مقابل پاری سن ژرمن مثل همیشه نبودیم و بیش از حد معمول توپ از دست دادیم.
در مورد جام حذفی و لیگ قهرمانان
هنوز در سه تورنمنت مختلف حضور داریم. در لیگ قهرمانان شرایطمان پیچیده شده است ولی در جام حذفی با اندکی شانس می توانیم نتیجه بازی رفت را برگردانیم. امیدوارم بتوانیم در بازی برگشت برنده شویم.
درمورد خرید هالند
هالند؟ در مورد آینده چند ایده دارم اما فعلا باید منتظر انتخاب مدیرعامل جدید باشیم و سپس در مورد آینده حرف بزنیم.
در مورد پیکه
پیکه حالش خوب است. کار درستی کردیم که در بازی قبل بیش از 60 65 دقیقه به او بازی ندادیم. چند روز استراحت کرده است و بدون مشکل هم در تمرینات حاضر شد. پیکه برای این بازی در دسترس است.
در مورد شانس صعود به دور بعد لیگ قهرمانان
در خانه یوونتوس پیروز شدیم اما در خانه شکست خوردیم. مقابل پاری سن ژرمن باختیم اما می توانیم در پاریس پیروز شویم. فکر نمی کنم که نتوانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم.
در مورد شرایط بازیکنان بعد از شکست مقابل پی اس جی
در اولین جلسه تمرین بعد از شکست مقابل پاری سن ژرمن، می توانستید ناراحتی بازیکنان را ببینید و این نشانه خوبی است و بعد از چنین باختی کاملا طبیعی محسوب می شود.
در مورد رویکرد بارسا در ادامه فصل
باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. به اندازه سایر تیم های قدرتمند نیستیم و به همین خاطر است که باید متمرکزتر بازی کنیم و مرتکب اشتباهات بچگانه نشویم.
در مورد درگیری لفظی پیکه و گریزمان
رفتار پیکه در جریان بازی از نظر من درست بود. تنش در هر مسابقه ای وجود دارد.
در مورد دست
  دست تنها 20 سال دارد و باید چیزهای زیادی یاد بگیرد. باید جسورانه تر بازی کند و تمرکز بیشتری داشته باشد. در دفعات زیادی در طول مسابقات تمرکز کافی را نداشت و در این مورد با او صحبت کرده ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.