سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: شکست را عمیقا احساس می کنیم ولی راهی جز ادامه دادن به تلاش وجود ندارد

یورگن کلوپ: شکست را عمیقا احساس می کنیم ولی راهی جز ادامه دادن به تلاش وجود ندارد

سرمربی لیورپول تنها می تواند با امیدواری به بهبود اوضاع در آینده ای نزدیک، به تلاش خود ادامه بدهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، گلی زود هنگام از ریچارلیسون با گل دقیقه ۸۳ گیلفی سیگوردسون همراه شد تا لیورپول برای اولین بار در قرن جدید، در یک بازی لیگ برتری مقابل اورتون در آنفیلد شکست بخورد. کلوپ در پایان این مسابقه مصاحبه ای انجام داد که متن آن را در ادامه می خوانید.

پذیرش این نتیجه همان طور که می گویید دشوار است ولی گل اول را خیلی بی مورد دریافت کردیم و لازم بود بهتر دفاع کنیم. همان گل مسیر بازی را تعیین کرد. باید بازی را با عقب بودن دنبال می کردیم و از جنبه خلاقیت خوب کار کردیم؛ در نیمه اول فرصت هایی ساختیم و در نیمه دوم از آن هم بیشتر ولی نتوانستیم آن فرصت ها را به ثمر برسانیم. در نیمه اول یک اشتباه کردیم و آن ها از آن بهره بردند. در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم چون می خواستیم برای حریف بیشتر دردسرساز شویم. نتیجه این شد که بلافاصله فرصت های بزرگی به دست آوردیم. سادیو (مانه) و بابی (روبرتو فیرمینو) دو بار در موقعیت خوبی قرار گرفتند، بنابراین چنین فرصت هایی را داشتیم. دوست ندارم امروز در مورد نکات مثبت صحبت کنم چون ما باختیم و این باخت را عمیقا احساس می کنیم اما فردا باید به آن ها اشاره کنم چون این نیروی محرکه ما برای ادامه راه خواهد بود. باید در تمام کنندگی بهتر شویم و آنگاه در بازی ها برنده خواهیم شد.
اورتون خیلی نزدیک به دروازه خودش دفاع می کرد؛ با این حال در صحنه هایی، کاملا در محوطه جریمه آزاد بودیم و باز نتوانستیم گل بزنیم. برای گلزنی کردن باید فرصت بسازید و از آن بهره ببرید. راهی جز ادامه دادن به تلاش وجود ندارد. گل خوردن خوب نیست، مصدوم شدن جوردن هندرسون خوب نیست و با این وجود من فکر می کنم بچه ها به خوبی با شرایط کنار آمدند؛ آیا می توانستند این کار را بهتر هم انجام بدهند؟ شاید. ولی ما باید ادامه بدهیم.
کلوپ درباره شدن مصدومیت جوردن هندرسون هم صحبت کرد.

مشکل به حد فاصل کشاله ران و میان تنه اش مربوط است. وضعیتش جالب به نظر نمی رسید ولی به هر حال اتفاقی است که رخ داده. فردا در این باره بیشتر می فهمیم.
سرمربی لیورپول در پایان در مورد پنالتی منجر به گل دوم اورتون گفت:

تکرارش را ندیدم ولی وقتی در این رابطه از من سوال می کنید، احساس می کنم داور می توانست طور دیگری تصمیم بگیرد. اگر VAR از داور می خواهد پای نمایشگر بیاید، پس شاید او مقداری اشتباه کرده باشد. او نیاز به فرصت نداشت؛ یک نگاه انداخت و رفت. اگر شما معتقد هستید پنالتی نبود، باید این را بگویید ولی ما دیگر نمی توانیم این تصمیم را عوض کنیم. پنالتی در اواخر بازی از راه رسید و خیلی تعیین کننده نبود، بنابراین لازم نیست زیاد در مورد آن صحبت کنیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.