دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ابراهیم شکوری: برخی از باشگاه های خصوصی هم از بودجه دولتی استفاده می کنند ولی پرسپولیس و استقلال نه

ابراهیم شکوری: برخی از باشگاه های خصوصی هم از بودجه دولتی استفاده می کنند ولی پرسپولیس و استقلال نه

ابراهیم شکوری تایید کرد که هواداران نگران پنجره نقل و انتقالاتی نباشند و این پنجره قطعا تا یکی دو روز آینده باز خواهد شد.

به گزارش ایران ورزشی؛ ابراهیم شکوری گفت:

جا دارد ابتدا صدرنشینی نیم فصل را به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم. در 6 ماه گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. تا این لحظه کل مبلغ رای آقای بودیمیر به حساب ایشان واریز شده است. بودیمیر مبلغ ۴۴۰ هزار یورو را تایید کرده است و تنها ۴۰ هزار یورو باقی مانده است که سود پولش است که از باشگاه مطالبه کرده است.
تیمی که ۴۰ میلیون هوادار دارد باید ردیف بودجه ای برایش در نظر گرفته شود. در این 4 ماهی که ما در پرسپولیس هستیم، حتی یک ریال هم از بودجه دولتی استفاده نکردیم. همه ی باشگاه های دولتی غیر از استقلال و پرسپولیس از بودجه ی دولتی استفاده می کنند دلیل آن را نمی دانم. باشگاه هایی هستند که اسم خصوصی دارند ولی از بودجه دولتی استفاده می کنند اما پرسپولیس و استقلال بودجه ندارند.
پنجره نقل و انتقالاتی ظرف یکی دو روز آینده قطعا باز می شود. چون ما پول را پرداخت کردیم. بابت بازی ترابی در اولین بازی نیم فصل مشکلی نداریم و هواداران نگران نباشند.
شکوری درخصوص مشکل عیسی آل کثیر گفت:

متاسفانه با وجود نامه نگاری با AFC حتی مجوز تمرین کردن آل کثیر نیز صادر نشده است. در این موضوع یک مقدار سختگیری دارد صورت می گیرد ولی ما دارد تلاش مان را می کنیم.
وی درخصوص جذب شهریار مغانلو گفت:

بحث انتقال شهریار مغانلو تا قطعی نشود حرفی نمی زنم. بحث

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.