سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بهروان: برای حضور هواداران می‌توانیم بین صندلی‌ها فاصله ایجاد کنیم

بهروان: برای حضور هواداران می‌توانیم بین صندلی‌ها فاصله ایجاد کنیم

مشاور رئیس سازمان لیگ می‌گوید برخی معتقدند برای حضور هواداران در ورزشگاه می‌توان با برداشتن صندلی‌ها، فاصله‌گذاری لازم را ایجاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از ایسنا، غلامرضا بهروان، مشاور رئیس سازمان لیگ درباره قرعه‌کشی بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران و در نظر گرفتن اعداد متناظر برای تیم‌های همشهری گفت: به این روش، از میزبانی همزمان دو تیم همشهری در یک هفته اجتناب کردیم و هر هفته یکی از دو تیم میزبان خواهند بود. از طرفی طبق قرعه‌کشی و برنامه‌ریزی صورت گرفته، وضعیتی را در نظر گرفتیم که تیم‌های همشهری در هفته‌های پایانی لیگ برتر به مصاف هم نروند تا حساسیت‌ها در هفته‌های پایانی بالا نرود.

مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران درباره چگونگی حضور هواداران در ورزشگاه در لیگ بیستم، گفت: همه عزیزان در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال دنبال راهکاری هستند تا هواداران در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند. فوتبال بدون هواداران لطفی ندارد. ما هم می توانیم هواداران را داشته باشیم. کشورهای توسعه‌یافته مانند فرانسه اجازه حضور هواداران را با رعایت پروتکل‌ها داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: ما هم می‌توانیم تا یک چهارم از ظرفیت ورزشگاه را استفاده کنیم. برخی معتقدند که ما می‌توانیم صندلی‌ها را از روی سکوها برداریم و به این ترتیب فاصله‌گذاری لازم را خودمان اعمال کنیم و در فاصله هر چند متر، یک صندلی وجود داشته باشد تا هواداران مجبور شوند پروتکل را رعایت کنند.

 

کپی
نظرات
نظرات | 1 نظر
ابی
1399/7/22 - 04:01
کار های واجب تر از این هست . فعلا این یه کار را بی خیال شوید. سلامتی مردم از جیب شما ارزشمند تر است .
rateup 0
 ratedown 0

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.