یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰

منچستریونایتد در اندیشه فروش دخه‌آ یا هندرسون

منچستریونایتد در اندیشه فروش دخه‌آ یا هندرسون

سران باشگاه منچستریونایتد در نظر دارند یکی از دو دروازه‌بان اصلی خود را بفروشند.

به گزارش ایران ورزشی، به نظر می‌رسد در پایان فصل جاری قرار است تغییراتی در پست دروازه‌بان باشگاه منچستریونایتد به وجود بیاید، پستی که داوید دخه‌آ، دین هندرسون، سرخیو رومرو و لی گرانت در حال حاضر برای ایستادن در درون دروازه شیاطین سرخ با یکدیگر رقابت می‌کنند.

بر اساس ادعای نشریه انگلیسی «سان»؛ سران باشگاه منچستریونایتد در حال برنامه‌ریزی برای فروش داوید دخه‌آ یا دین هندرسون در پایان فصل جاری هستند. طبق این گزارش؛ یکی از این دو دروازه‌بان در تابستان آینده به طور قطعی یا قرضی از جمع شیاطین سرخ جدا خواهند شد و اولگنار سولسشایر به دنبال پایان دادن رقابت بین این دو دروازه‌بان اسپانیایی و انگلیسی برای ایستادن در درون دروازه سرخپوشان منچستر است.

دخه‌آ 30 ساله که از سال 2011 در عضویت باشگاه منچستریونایتد است و تا سال 2023 تحت‌قرارداد این باشگاه انگلیسی است، در حال حاضر دروازه‌بان شماره یک شیاطین سرخ به شمار می‌رود و در بیشتر بازی‌های لیگ برتری و لیگ قهرمانان در درون دروازه این تیم حضور دارد.

دین هندرسون 23 ساله هم که تابستان اخیر پس از دو فصل حضور قرضی موفق در شفیلدیونایتد به منچستریونایتد بازگشت، تا سال 2025 با این باشگاه قرارداد دارد و این فصل تنها در 12 بازی از رقابت‌های مختلف به بازی گرفته شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.