یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

پیرلو: زانوی دیبالا هنوز مشکل دارد

پیرلو: زانوی دیبالا هنوز مشکل دارد

یوونتوس هنوز نمی تواند از مهاجم آرژانتینی خود استفاده کند و بازگشت او به میادین بازهم به تعویق افتاد

یران ورزشی/در چارچوب هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا، دوشنبه شب ساعت 23:15 به وقت تهران، تیم های یوونتوس و کروتونه به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و به صحبت پرداخت.

ده ثانیه غفلت باعث شد گل دوم را از پورتو بخوریم
برای حضور داشتن در کورس اسکودتو، بازی مهمی در پیش داریم. کروتونه اکنون دوران خوبی را سپری نمی کند اما آن ها با وجود عدم کسب نتایج لازم، فوتبال خوبی بازی می کنند. آنیلی در پورتو همراه ما بود و می دانستیم که در سطح یوونتوس بازی نکردیم. رییس باشگاه این هفته دخالتی در امور نداشت چون نیازی نشد. البته به اعتقاد من، بازی با ناپولی متفاوت بود. در چهارشنبه، صدایم را در پایان نیمه اول بالا بردم چون خوب بازی نمی کردیم. در آغاز نیمه دوم، 10 ثانیه غفلت کردیم که در نتیجه اش گل دوم را خودریم. وقتی تیم نمی فهمد که اشتباه کار کجاست، صدای مربی باید بالا برود. در 13 بازی اخیر، 11 برد داشته ایم و متاسفانه باخت های ما در برهه مهمی فرا رسید. با این حال می دانستیم که فصل خاصی و غیر معمولی در پیش داریم. باید برای دستیابی به اهداف مان، تا پایان مبارزه کنیم.
مک کنی درد دارد؛ موراتا با بیماری ویروسی دست و پنجه نرم می کند
فردا بوفون درون دروازه می ایستد و رمزی هم در دسترس خواهد بود. پائولو دیبالا هنوز آماده نیست و به خاطر ادامه دار شدن مشکل زانویش، در دسترس نیست. بنتانکور اخیر دچار یک مشکل بدنی کوچک شد اما سریع ریکاوری کرد. طبیعی است که او بابت اشتباهش در بازی با پورتو ناامید باشد اما این بخشی از فوتبال است و پیش می آید. با این حال وقتی اشتباه می کنید، باید مسئولیتش را برعهده بگیرید و او این را می داند. غیبت آرتور ملو حس شد چون او ویژگی های خاصی دارد. با این حال سعی می کنیم با استفاده از بازیکنانی که می توانند با سیستم بازی خودشان را تطبیق دهند، راه حل های دیگری هم داشته باشیم. مصدومیت آرتور هرروز بررسی می شود و البته مک کنی هم با درد در پاشنه پا روبرو است اما درد را تحمل می کند چون بازیکن کم داریم. کولوسفسکی اخیرا کمی سرما خورد اما بهتر است. او هم چهارشنبه خیلی ناامید شد و تشخیص داد که در پست درستی از زمین قرار نگرفته بود. با این حال کولوسفسکی در حال سپری کردن فصلی خوب است و او تازه سال اولش را می گذراند. موراتا در حال بهبودی است. او اخیرا دچار ویروس گوارشی شد. امیدواریم او در بازی فردا در دسترس باشد. بازیکنان تیم زیر 23 سال بسیار مفید و جایگزینانی مهم هستند.
رونالدو دیر یا زود ضربه آزاد گل می کند
گل ها از روی ضربات آزاد، مفید هستند به خصوص مقابل تیم هایی که بسته بازی می کنند. کریستیانو رونالدو روی این مسئله سخت در تلاش است و البته دیر یا زود موفق می شود از این طریق گلزنی کند. دربی میلان را از تلویزیون خواهم دید. این یک بازی مهم و زیبا است که می تواند به سود ما هم باشد. آن هایی که برای اسکودتو می جنگند، ترکیب مناسبی برای دست یابی به آن دارند. علاوه بر ما، اینتر مزیت خوبی دارد زیرا آن ها در تورنمنت دیگری نیستند و می توانند بهتر روی لیگ تمرکز کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.