چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

منچستریونایتد 3-1 نیوکاسل؛ کلاغ ها در دام آتش

منچستریونایتد 3-1 نیوکاسل؛ کلاغ ها در دام آتش

شیاطین سرخ باز هم موفق به شکست پر گل کلاغ ها شدند.

ایران ورزشی/تیم های منچستریونایتد و نیوکاسل از ساعت 22:30 به وقت تهران و در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی شیاطین سرخ به پایان رسید.
منچستریونایتد 1-0 نیوکاسل؛ مارکوس رشفورد (30): هری مگوایر توپ را به مارکوس رشفورد در سمت چپ زمین رساند و این وینگر انگلیسی در یک حرکت انفرادی و با جا گذاشتن مدافع نیوکاسل موفق شد گل اول شیاطین سرخ را از زاویه بسته به ثمر برساند.

منچستریونایتد 1-1 نیوکاسل؛ آلن سن ماکسیمین (36): توپ از سمت راست زمین به محوطه جریمه منچستریونایتد ارسال شد و هری مگوایر سعی کرد توپ را دفع کند اما آلن سنت ماکسیمین را صاحب توپ کرد تا او با یک ضربه دیدنی گل نخست کلاغ ها را به ثمر برساند.

منچستریونایتد 2-1 نیوکاسل؛ دنیل جیمز (57): حرکت بازیکنان منچستریونایتد از سمت چپ زمین آغاز شد. رشفورد توپ را به ماتیچ رساند و این هافبک صربستانی سعی کرد بازی را به سمت راست زمین انتقال دهد و در بین راه، برونو فرناندز تاثیر اندکی روی توپ گذاشت تا دنیل جیمز صاحب توپ شده و در مصاف تک به تک با دارلو، گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر برساند.

منچستریونایتد 3-1 نیوکاسل؛ برونو فرناندز (75): مارکوس رشفورد در محوطه جریمه کلاغ ها صاحبت توپ شد و جو ویلوک روی این وینگر جوان مرتکب خطا شد تا منچستریونایتد صاحب ضربه پنالتی شود. برونو فرناندز نیز طبق معمول پشت توپ قرار گرفت و گل سوم شیاطین سرخ را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.