دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

رونالد کومان: بارسلونا با توجه به کیفیتی که دارد، باید در چنین بازی هایی پیروز شود

رونالد کومان: بارسلونا با توجه به کیفیتی که دارد، باید در چنین بازی هایی پیروز شود

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا پس از این که تیمش نتوانست از فرصت عالی ای که برای کاهش اختلاف با صدر جدول و نزدیکی به اتلتیکو مادرید داشت استفاده کند، در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد این دیدار صحبت کرد

 به گزارش ایران ورزشی رونالد کومان در این کنفرانس گفت:

موقعیت های زیادی خلق کردیم اما نتوانستیم آن ها را تبدیل به گل کنیم. ما نتوانستیم گل دوم را بزنیم تا خیالمان راحت شود. دو امتیاز از دست دادیم و من واقعاً ناامید هستم. دوست ندارم بازیکنان را به صورت انفرادی سرزنش کنم، همیشه بحث تیمی و مربوط به کل بازیکنان است. کادیز در زمین خودش دفاع می کرد و با وجود این که موقعیت خلق کردیم، در حمله نتوانستیم کاری از پیش ببریم. در چنین بازی ای، وقتی اختلاف فقط یک گل است همیشه چنین چیزهایی ممکن است پیش بیاید. هنوز فکر می کنیم که می توانیم کاری انجام دهیم. هیچ تیمی بازی هایش در لیگ را راحت نمی برد. وضعیت امروز لیگ پیچیده تر از قبل نیست.
فکر می کنم پنالتی مشکوک بود اما چنین پنالتی هایی ممکن است گرفته شوند و لنگلت نباید آن جا چنین ریسکی می کرد. یک مدافع مهم است که بداند که کجا قرار دارد و شرایط بازی چگونه است. قطعاً یک مدافع نباید چنین ریسکی کند اما من باید این موضوع را بهتر آنالیز کنم. از بازی امروز خیلی بیشتر از بازی سه شنبه مقابل پاری سن ژرمن، ناامیدم چون در لالیگا فرم خوبی داشتیم. ما در این بازی می توانستیم اختلاف را کاهش دهیم. این بازی، از آن تقابل هایی بود که در آن مشکلات زیادی نداشتیم و از آن بازی هایی بود که تیم باید با توجه به کیفیتش در آن پیروز شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.