چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: باید بی اعتنا به تیم های دیگر تلاش کنیم بهترین منچستریونایتد ممکن باشیم

اوله گونار سولسشر: باید بی اعتنا به تیم های دیگر تلاش کنیم بهترین منچستریونایتد ممکن باشیم

اوله گونار سولسشر پس از برد ۳-۱ منچستریونایتد مقابل نیوکاسل به تمجید از دنیل جیمز پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، گل های مارکوس رشفورد، دنیل جیمز و برونو فرناندز، گل آلن سن ماکسیمین را بی اثر کردند تا شیاطین سرخ دوباره به رده دوم جدول برگردند. سولسشر در پایان این مسابقه گفت:

باید کمی سرعت کار را به خصوص در یک سوم هجومی بالا می بردیم و به نظرم این کار را کردیم. همیشه پس از انجام یک بازی خارج از خانه اروپایی، رسیدن به ریتم مناسب سخت است. با وجود این که مالکیت توپ دست ما بود، قادر نبودیم فرصت های زیادی بسازیم. احساس کردم در نیمه دوم جایگیری های بهتری داشتیم.
دنیل جیمز هرگز از نظرها غیب نشد. او در پشت صحنه به شدت در تلاش بوده است و همیشه آماده بود تا به تیم کمک کند. با توجه به انرژی و سرعتش، همیشه بازیکنی است که می توانید در پست های مختلف از او استفاده کنید. ما با او کار می کنیم. تلاش می کنیم به همه کمک کنیم ولی خب، دن از چمپیونشیپ آمد، در بازی های ابتدایی چند گل زد و روند طاقت فرسایی را پشت سر گذاشت. او به شدت تلاش کرد تا به بالاترین سطح از آمادگی برگردد اما شاید در کنار آن می خواست اعتماد به نفس و خودباوری بیشتری هم داشته باشد.
شولا شورتایر؟ شولا پسری است که ما به او اعتقاد داریم. می خواستیم کمی مزه کار را بچشد. بازی هنوز تمام نشده بود و ۶-۷ دقیقه باقی بود ولی ما به این پسر اعتقاد داریم.
ما نمی توانیم تیم های دیگر را کنترل کنیم، بلکه باید تمرکزمان روی خودمان باشد تا در هر بازی، بهترین منچستریونایتد ممکن باشیم. فوتبال قابل پیش بینی نیست و شگفتی های زیادی دارد. تنها باید به تلاش ادامه داد. باید بی رحم بود. در فصل عجیبی هستیم ولی باید به خودباوری برسیم. باید به خوبی ریکاوری کنیم و مطمئنم همین کار را خواهیم کرد چون برنده شدن در بازی ها باعث می شود انرژی بگیرید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.