پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

کوه انگیزه‌ام و آماده هستم

کنعانی‌زادگان: قهرمانی‌های پرسپولیس تمامی ندارد

کنعانی‌زادگان: قهرمانی‌های پرسپولیس تمامی ندارد
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

تیم کهکشانی ایران هستیم و برای گلات قهرمانی و موفقیت‌های بعدی بسیار با انگیزه‌ایم و در شروع نیم فصل دوم باز هم با موفقیت کارمان را ادامه خواهیم داد

محمدحسین کنعانی‌ز‌ادگان مدافع ملی‌پوش پرسپولیس که به دلیل مصدومیت چند بازی تیمش را از دست داد، با سپری کردن مصدومیت از مدتی پیش در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و برای بازی‌کردن لحظه شماری می‌کند. محمد حسین که به همراه چند مدافع دیگر توانسته عنوان بهترین خط دفاعی نیم فصل اول لیگ بیستم را کسب کند با ما گپ و گفتی داشت که ماحصل آن را در قالب یک گفت‌وگو با هم می‌خوانیم.

از آخرین شرایطتت بگو که وضعیتت چگونه است؟
خدا را شکر مصدومیتی که با آن مواجه شده بودم را به خوبی سپری کردم. در دو  بازی قبلی هم می‌توانستم بازی کنم اما به هر حال کادر ترجیح داد از من استفاده نکند و من هم تابع تصمیم آنان هستم.
مدت مصدومیتت طولانی بود اما کادر پزشکی از تو واقعاً رضایت داشت که با آنها نهایت همکاری را داشتی و زودتر مهیا شدی.
بله باید از کادر پزشکی و فنی  تیم‌مان تشکر کنم که برای سپری کردن مصدومیتم خیلی زحمت کشیدند تا من هر چه زودتر آماده شوم و البته خودم هم خیلی تلاش کردم تا هر چه زودتر برسم و خدا را شکر که به این مهم رسیدم .کوه انگیزه‌ام و خیلی خوب تمرین کرده‌ام و آماده هستم.
تیمتان با وجود آنکه در مقطعی تساوی های متوالی را کسب می‌کرد به یکباره شرایط خیلی خوبی پیدا کرد و به صدر رسید؟
تیم ما بهترین تیم ایران است و با قهرمانی و عناوین متعددی که کسب کرده شخصیت بالای خودش را به اثبات رسانده است. پیروزی و تلاش برای قهرمانی برای تیم ما تبدیل به عادت شده و با تیم خوب و کادر فنی موفقی که داریم، امسال هم پنجمین قهرمانی متوالی را کسب کنیم.
قهرمانی نیم فصل، نیمی از راه قهرمانی است یا فکر می‌کنی هنوز کار اصلی‌تان برای قهرمانی باقی مانده؟
قهرمانی نیم فصل و رسیدن به صدر هدف اول ما بود که خوشبختانه به این مهم رسیدیم اما حتماً کار اصلی ما از نیم فصل دوم شروع می‌شود که برای رسیدن به بیشترین پیروزی‌ها و حفظ صدر تلاشمان  را می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم تا قهرمانی پنجم را کسب کنیم. ما تیم کهکشانی ایران هستیم و عطش ما برای قهرمانی سیری‌ناپذیر است و اطمینان داشته باشید که پوکر قهرمانی پایان کار ما و جاه‌طلبی‌های پرسپولیس نیست. تیم کهکشانی ایران هستیم و برای گلات قهرمانی و موفقیت‌های بعدی بسیار با انگیزه‌ایم و در شروع نیم فصل دوم باز هم با موفقیت کارمان را ادامه خواهیم داد.
بازی با سایپا را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟
در بازی رفت و اولین بازی لیگ‌مان هم مستحق برد بودیم اما با بدشانسی به نتیجه مساوی رسیدیم با این وجود در شروع نیم فصل دوم حتماً سایپا را شکست می‌دهیم  تا به صدرنشینی‌مان ادامه داده و بازی‌هایمان را خیلی با قدرت به سمت هدف اصلی‌مان پیش ببریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.