چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

حبیب الله شیرازی: اگر رای نمی ‌آوردم انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی نمی ‌شد!

حبیب الله شیرازی: اگر رای نمی ‌آوردم انتخابات فدراسیون فوتبال مهندسی نمی ‌شد!

رئیس هیات فوتبال استان تهران گفت: به نکیسا پیشنهاد می ‌دهم که در این مسیر تحول و توسعه در کنار ما باشد

به گزارش ایران ورزشی، حبیب ‌الله شیرازی بعد از انتخابش به عنوان رییس هیات فوتبال استان تهران گفت:

شیوه کار ما به شکلی است که برای سایر هیات های فوتبال باید مد نظر قرار بگیرد. باید از سیستم کاغذبازی خارج شویم و با یک موبایل کارها به نحو احسن پیش برود.
شیرازی افزود:

برنامه‌ های فوتبال پایه و بانوان را مد نظر قرار می‌دهیم و با همه رده‌های لیگ تعامل خواهیم داشت.باید با تعاملات فکری موجبات پیشرفت فوتبال تهران را فراهم کنیم.
رئیس هیات فوتبال استان تهران در خصوص اینکه یک عده در انتخابات به او رای ندادند و از عملکرد وی انتقاد دارند گفت:

من دست تک تک آنها را می ‌بوسم. از آقایان ملک آباد و نکیسا و حتی گودرزی خواهش می‌کنم که بیایند و بنشینند و با هم صحبت کنیم. به نکیسا پیشنهاد می ‌دهم که در این مسیر تحول و توسعه در کنار ما باشد. حتی در آخر نشست هم همین پیشنهاد را به خود او ارائه کردم.
شیرازی در خصوص اینکه انتخابات به شکلی برگزار شد که رقابت بین کاندیداها برابر نبود گفت:

با آرای تقسیم شده این حرف درست نبود. به هر کدام از کاندیداها 5 دقیقه فرصت انتخابات داده شد. البته چون ما در هیات فوتبال هستیم نقش مان پر پرنگ تر است. کسانی که تجربه حضور در هیات فوتبال را ندارند طبیعتا باید با ارائه برنامه در این انتخابات شرکت می کردند.
شیرازی در خصوص عدم رضایت نکیسا از برگزاری انتخابات عنوان کرد:

البته او در آخر کار از من تشکر کرد هر چند ما برگزار کننده انتخابات نبودیم. خود آقای طالقانی و نماینده اداره کل ورزش و جوانان در اینجا حضور داشتنند. حتی اختلاف نظری روی 3 نفر به وجود آمد و آنها تغییر کردند تا شمارش آرا انجام شود.
رییس هیات فوتبال استان تهران در خصوص اینکه امروز هم در جایگاه رئیس هیات حضور داشت و هم نامزد گفت:

این بر اساس اساسنامه بود و من سرِ خود این کار را نکردم. این ایراد به بنده نیست. برابر مقررات در جلسه نشستم و کارم را انجام دادم.
شیرازی در خصوص اصرار گل‌ محمدی که انتخابات را یک سال به تعویق انداخت گفت:

خود پریچهره مدعی شد انتخابات بر اساس اساسنامه برگزار شود.بند 9  ماده 24 می‌گوید من باید مسئولیت را بر عهده می‌گرفتم تا انتخابات برگزار شود. یک کمیته 3 نفره هم در مورد انتخابات تصمیم گیری کردند.این 3 نفر از ابتدای کار پروسه را جلو بردند و دیدید که شاهد حضور کلیه اعضا بودیم. اگر من امروز رای نمی‌آوردم باید پستم را تحویل می‌دادم و می‌رفتم.
شیرازی در خصوص اینکه اگر انتخابات شبهه نداشت چرا خبرنگاران را از مجمع بیرون کردند تصریح کرد:

روند برگزاری انتخابات به این شکل است که خبرنگاران در ابتدا و انتهای جلسه حضور پیدا کنند. این قانون را من تدوین نکردم بلکه فدراسیون به ما ابلاغ کرد.
شیرازی در خصوص اینکه در انتخابات فدراسیون‌های دیگر چنین قانونی وجود ندارد گفت:

این موضوع را فدراسیون به ما ابلاغ کرده و ما هم انجام دادیم.
رئیس هیات فوتبال تهران در خصوص اینکه برگزاری این انتخابات قبل از انتخابات فدراسیون موجبات مهندسی مجمع آینده می ‌شود گفت:

اگر من امروز رای نمی ‌آوردم انتخابات فدراسیون که مهندسی نمی‌ شد. برگزاری انتخابات پیشنهاد پریچهره بود که یا روز دوم یا چهارم اسفند برگزار شود. در نهایت فدراسیون هم روز چهارم را برای برگزاری انتخابات انتخاب کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.