چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تونی کروس: اگر در بایرن مونیخ فیکس باشید، می توانید در رئال مادرید هم ثابت بازی کنید

تونی کروس: اگر در بایرن مونیخ فیکس باشید، می توانید در رئال مادرید هم ثابت بازی کنید

تونی کروس در گفتگویی در مورد حضور دیوید آلابا در رئال مادرید و احتمال بازگشت هوملس، بواتنگ و مولر به تیم ملی آلمان صحبت کرد.

ایران ورزشی/تونی کروس هافبک باشگاه رئال مادرید، به تازگی گفتگویی با اسکای اسپورت آلمان انجام داده است و طی آن در مورد حضور داوید آلابا در تیم ملی و همچنین شانس بازگشت هوملس، بواتنگ و توماس مولر به تیم ملی صحبت کرد. صحبت های این بازیکن را در ادامه می خوانید:

در مورد حضور آلابا در رئال

به نظرم بازیکنان بسیاری که سابقا در این تیم بودند، کیفیت بالایی را به تیم می آوردند. برای بازی در رئال مادرید باید بازیکن باکیفیتی باشید، از نظر فیزیکی قدرتمند باشید و بتوانید شرایط مختلف را مدیریت کنید. در واقع برای حضور در رئال فقط داشتن کیفیت ورزشی کافی نیست. مشکل این است که بیش از 7 سال است که در کنار آلابا بازی نکرده ام. به همین خاطر برایم سخت است که بگویم او چه تفکری دارد. در رسانه ها دیده ام که نام آلابا حوالی رئال مادرید شنیده شده است اما در حال حاضر اطلاعاتی در این مورد ندارم. اگر در بایرن بازیکن ثابتی باشید، پس قطعا کیفیت ورزشی لازم برای بازی در رئال مادرید را هم دارید. این موضوع کاملا واضح است اما باید ببینیم در پایان چه اتفاقی می افتد.
در مورد بازگشت هوملس،بواتنگ و مولر به تیم ملی

  خودم به شدت موافق این اتفاق هستم اولا به این خاطر که بازیکن تیم ملی هستم، دوما شکر خدا خوشحالم که نباید تصمیم گیرنده باشم و سوما برای مدت زمانی طولانی در کنار این سه نفر بازی کرده ام. مشکل این است با توجه به چیزهایی که در رسانه ها می بینم بعد از هر هفته مسابقات بوندس لیگا تیم ملی جدیدی شکل می گیرد و می دانیم این مساله شدنی نیست. به نظرم در نهایت باید اندکی با دید به جلو برنامه ریخت. در حال حاضر سوالم این است که آیا برنامه های مربی آن طور که می خواسته پیش رفته است یا نه؟ قصد مربی از حذف این سه بازیکن بعد از جام جهانی کاملا واضح بود ولی حالا باید تصمیم بگیریم که بهترین کار برای تورنمنت پیش رو چیست. در حال حاضر کاملا در خدمت تیم هستم اما انجام کاری عملی را برای موفقیت در سال 2024 را نمی بینم. اگر آلمان در تورنمنتی موفق نباشد، واکنش ها خوب نخواهد بود. باید اطمینان حاصل کنیم که بهترین تیم ممکن برای حضور در یک تورنمنت را داریم و بازیکنانی که انتخاب کرده ایم، روی فرم ترین و بهترین بازیکنان هستند. به نظرم این اتفاق خواهد افتاد و باید ببینیم در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.