پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

باشگاه آلومینیوم: اطلاعی از مذاکره خطیبی و تراکتور نداشتیم

باشگاه آلومینیوم: اطلاعی از مذاکره خطیبی و تراکتور نداشتیم

باشگاه آلومینیوم در بیانیه ای اعلام کرد جدایی رسول خطیبی از آلومینیوم غیرقانونی بوده و این مسئله از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری می شود

ایران ورزشی/در این بیانیه آمده است:

بدینوسیله به استحضار هواداران فهیم و پرشور باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک می ‌رساند؛ جدایی رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم بدون هماهنگی با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بوده و باشگاه هیچ اطلاعی از مذاکره وی با باشگاه تراکتور تبریز نداشته است. چنانچه مکاتبه ‌ای از باشگاه مذکور و استعفای کتبی ایشان واصل نگردد، موضوع از طریق فدراسیون فوتبال مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و برای استیفای حقوق باشگاه در حوزه انتقال سرمربی به تراکتور تبریز کوتاه نخواهیم آمد.

همچنین با پرداخت ۲۵ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان و کادرفنی و رسیدن دریافتی ‌ها به ۵۰ درصد، هیچ‌ یک از بازیکنان و کادرفنی بدون دریافت رضایت نامه اجازه خروج از تیم را نداشته و امکان فسخ ندارد.

در همین راستا با توجه به جلسه اضطراری اعضای محترم هیات مدیره باشگاه، مقرر گردید که هدایت فنی تیم تا تعیین تکلیف وضع موجود با حمید عبداللهی دستیار اول رسول خطیبی باشد.

در پایان از هواداران مشتاق و مردم ورزش دوست استان مرکزی و کلانشهر اراک تقاضا می شود بدون توجه به شایعات، حمایت همه جانبه خود را از تیم ادامه دهند و مطمئنا با وفاق و همدلی، روند موفقیت های تیم در نیم فصل دوم نیز تداوم خواهد داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.