یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مدیرعامل تراکتور: به قوچان‌نژاد فقط پیشنهاد دادیم، مذاکره نکردیم

بازیکن بغل پا زدن بلد نیست اما زیر ۲ میلیارد نمی‌خواهد

بازیکن بغل پا زدن بلد نیست اما زیر ۲ میلیارد نمی‌خواهد

مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز با انتقاد از ارقام مطرح شده برای جذب بازیکنان گفت: بازیکن بغل پا زدن بلد نیست اما زیر ۲ میلیارد قرارداد نمی‌بندد.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از تسنیم، محمد علیپور در گفت‌و‌گویی درباره شرایط تیم فوتبال تراکتور برای شروع مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: با اضافه شدن چند بازیکن‌مان که خارج از کشور هستند و جذب دو، سه بازیکن دیگر، تیم‌مان کامل می‌شود. فکر می‌کنم با اضافه شدن دو یا حداکثر سه بازیکن دیگر کارمان در نقل و انتقالات تمام می‌شود. منصوریان کارش را شروع کرده و بازیکنان جدید هم اضافه خواهند شد. به طور کلی شرایط تیم خوب است و در مجموع مشکلی نداریم.

کادرفنی تیم تراکتور در مورد زمان شروع لیگ برتر اعتراض‌هایی داشت، مدیرعامل باشگاه تراکتور در این‌باره گفت: معمولا شروع لیگ و اعلام برنامه استانداردهای خاص خودش را دارد که بیشتر از این زمان است. سازمان لیگ برای شروع لیگ با ما مشورتی انجام نداده است. از زمانی که من آمدم هیچ نظری از ما گرفته نشده است. پیشنهادات خودمان را به صورت مکتوب برای آنها می‌فرستیم و اگر ترتیب اثر دادند که هیچ و اگر هم ندادند مشکلی وجود ندارد.

وی در رابطه با زمان حضور اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در تمرینات تراکتور تصریح کرد: پیگیر این موضوع هستیم اما طبق قولی که دادند باید به زودی به تیم اضافه شوند. تاریخ دقیق را نمی‌توانم بگویم، ولی فکر می‌کنم به زودی این اتفاق بیفتد.

علیپور در مورد مذاکره باشگاه تراکتور با رضا قوچان‌نژاد گفت: مذاکره‌ای نبوده، فقط پیشنهادی از سمت ما مطرح شده بود اما بعید می‌دانم با این شرایط این انتقال صورت بگیرد. همانطور که گفتم فقط یک پیشنهاد از سمت ما بود اما هنوز به جمع‌بندی نرسیم. دلیل آن هم این است که قوچان‌نژاد شرایط خوبی در تیمش (زووله هلند) دارد و سخت است از تیمش جدا شود و بعد هم باید به بحث مالی آن هم فکر کنیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.