سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

رحیمی: خطیبی کاری نیمه تمام در تراکتور دارد

رحیمی: خطیبی کاری نیمه تمام در تراکتور دارد

معاون ورزشی تراکتور تبریز گفت رسول خطیبی یک کار نیمه تمام در تراکتور دارد و با آرامش به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رحیمی اظهار داشت:

در ابتدا جا دارد از مسعود شجاعی تشکر کنم. اینکه ما توانستیم نیم‌فصل را با ارائه بازی‌های زیبا به اتمام برسانیم، حاصل مدیریت بسیار خوب مسعود شجاعی بود. او در تراکتور فداکاری کرد و این کار در ذهن ما خواهد ماند.
وی افزود:

در کنار مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی نیز نقش محوری در تیم ما دارند. آنها نه تنها در ایران، بلکه در دنیا مطرح هستند و ما افتخار می‌کنیم که در تراکتور میزبان چنین بازیکنان بزرگی هستیم.
معاون ورزشی تراکتور در ادامه اظهاراتش به تمجید از بازیکنان این تیم پرداخت و گفت:

از تک تک اعضای تیم هم سپاسگزارم و می‌دانم که چقدر با جان و دل برای تراکتور زحمت می‌کشند. فضای دوستی و رفاقت در تیم ما وجود دارد و این ارتباط بسیار خوب، قطعاً می‌تواند در نیم‌فصل دوم کمک زیادی به ما کند.
رحیمی با ابراز خرسندی از حضور رسول خطیبی در تراکتور، خاطر نشان کرد:

از بازگشت رسول خطیبی به تراکتور خوشحالم. او هم نسبت به تراکتور و آذربایجان تعصب دارد و هم روحیه رهبری در وی دیده می‌شود. رسول خطیبی می‌تواند در لحظات حساس بهترین تصمیم‌ها را بگیرد.
وی ادامه داد:

مطمئنم با اعتمادی که وجود دارد، همه پشت هم خواهیم بود و می‌توانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم. ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم نیز مسعود شجاعی نقش ویژه‌ای در موفقیت تیم خواهد داشت و تیم را با قدرت و اتحاد جلو خواهیم برد. من به آینده خیلی امیدوارم و مطمئنم که تراکتور در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را کسب می‌کند.
رحیمی در پایان اظهاراتش یادآور شد:

رسول خطیبی یک کار نیمه‌تمام در تراکتور دارد و با آرامش به کار خود ادامه خواهد داد. همه ما پشت او هستیم و از دیدن چنین جو مثبتی در داخل تیم، خوشحالیم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.