دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دیگو سیمئونه: توماس توخل؟ چلسی با او بسیار تغییر کرده و خوب کار می کند

دیگو سیمئونه: توماس توخل؟ چلسی با او بسیار تغییر کرده و خوب کار می کند

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید از شرایط تیمش قبل از دیدار با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا می گوید.

به گزارش ایران ورزشیو به نقل از آ.اس، دیگو سیمئونه از احساسات تیمش قبل از دیدار با چلسی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت.

شرایط فعلی؟ نظرات مختلف، قابل احترام هستند. ما به دنبال پیروزی مقابل حریفی هستیم که بازیکنان فوق العاده ای دارد. آن ها ذهنیت ما را می دانند و ما هم تغییری در آن نمی دهیم.
بازی دور از خانه به عنوان میزبان؟ ما نباید به فکر چیزهایی باشیم که دست خودمان نیست. ما عاشق فوتبال هستیم و می خواهیم کار خودمان را انجام دهیم.
سوارز؟ حضور لوییس سوارز به تیم اعتماد به نفس می دهد. او در استعداد گلزنی اش بسیار قوی و خوب عمل می کند. عدم گلزنی در خارج از خانه؟ این سوال را بگذارید برای زمانی که خواستیم به لندن برویم.
حضور توخل در چلسی؟ چلسی با او بسیار تغییر کرده و خوب کار می کند. آن ها تیم خوبی هستند که بازیکنان خوبی دارند و از نظر مالی، بسیار خوب سرمایه گذاری کردند. برای فهمیدن پتانسیل خوب چلسی فقط کافیست به سطح 3 دروازه بان این تیم نگاه کنید؛ یا مهاجمان این تیم، می توانستند در هر تیمی در اروپا بازی کنند.
مارکوس یورنته؟ او از همه جهت، برای ما سودآور است و برای ما خیلی چیزها به ارمغان آورده است. ریکارد که بازیکن جوانی است را هم به این بازی دعوت کردم و حالا باید ببینیم فردا چه انتخابی می کنیم.
انتخاب ورزشگاه؟ آن ها به ما چند استادیوم را پیشنهاد کردند و ما هم بخارست را انتخاب کردیم. سفرمان چهار ساعت طول کشید و برایمان فرقی نمیکند؛ انگار در خانه بازی می کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.