جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

یوونتوس 3-0 کروتونه؛ CR7 ایرلاینز تقدیم می کند!

یوونتوس 3-0 کروتونه؛ CR7 ایرلاینز تقدیم می کند!

یوونتوس برای بردن کروتونه ته جدولی چندان به دردسر نیفتاد و با نمایش خوب کریستیانو رونالدو، یک برد روحیه بخش کسب کرد

ایران ورزشی/کریستیانو رونالدو امشب روی فرم بود و با پروازهای مخصوص خود، پیروزی را برای یوونتوس تضمین کرد. بیانکونری با این پیروزی به رده سوم جدول برگشت. دنیلو هم با دریافت کارت زرد در این بازی، پنج کارته شد تا بازی مقابل هلاس ورونا را از دست دهد. با مصدومیت کوادرادو و محرومیت دنیلو، یوونتوس برای بازی با هلاس ورونا، مدافع راست تخصصی در ترکیب خود نخواهد داشت.
یوونتوس 1-0 کروتونه؛ کریستیانو رونالدو 38': پاس عمقی رو به جلوی الکس ساندرو، با ضربه سر دقیق کریستیانو رونالدو همراه شد تا کودراز فقط نظاره گر ورود توپ به دروازه باشد. این صحنه مشکوک به آفساید بود اما پس از بررسی دقیق VAR که چند دقیقه طول کشید، مشخص شد رونالدو در آفساید نبوده است.

یوونتوس 2-0 کروتونه؛ کریستیانو رونالدو 1+45': رونالدو از راه دور شوتی محکم به سمت دروازه کروتونه زد که کودراز توپ را برگشت داد. در ریباند، رمزی توپ را به روی دروازه سانتر کرد و رونالدو که سریعا خودش را در موقعیت قرار داد، با یک پرش و ضربه سر خوب، گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

یوونتوس 3-0 کروتونه؛ وستون مک کنی 66': کرنر ارسالی کیه زا با ضربه سر دلیخت همراه شد اما ضربه او به مدافع کروتونه خورد. در برگشت مک کنی یک کنترل سینه خوب انجام داد و با یک شوت سر ضرب، دروازه کروتونه را فرو ریخت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.