دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

آندره آ پیرلو: تا پایان برای اسکودتو می جنگیم

آندره آ پیرلو: تا پایان برای اسکودتو می جنگیم

آندره آ پیرلو گفت می داند که پست تخصصی کولوسفسکی و کیه زا کجا است اما گاهی مجبور است آنها را در پست دیگری بازی دهد.

ایران ورزشی/یوونتوس با پیروزی 3-0 مقابل کروتونه به روند پیروزی بازگشت. شاگردان آندره آ پیرلو موقعیت های فراوانی خلق کردند و در نهایت بازی با بریس کریستیانو رونالدو و گل وستون مک کنی به پایان رسید. پیرلو پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

ما بازی را کمی مضطرب آغاز کردیم. شاید شکست های اخیر باعث اضطراب ما شده بود. بعد گل ها به ما آرامش خاطر بخشیدند. در ادامه بازی را خوب مدیریت کردیم. آغاز خیلی خوبی نداشتیم اما مهم این است که سه امتیاز را کسب کردیم.
یوونتوس با مصدوم های زیادی مواجه است و پیرلو سوال شد کدام یک از آنها به بازی برگشت با پورتو می رسند؟

نمی دانم چند نفر از آنها می رسند. شنبه باید مقابل ورونا بازی کنیم که دنیلو را هم نداریم. باید بررسی کنیم تا بهترین ترکیب را به زمین بفرستیم.
آلوارو موراتا هنوز کاملا آماده نیست
کولوسفسکی باز هم به عنوان مهاجم و در پست غیرتخصصی بازی کرد و پیرلو در این مورد گفت:

باید توپ را بهتر به گردش در بیاوریم. آلوارو در بهترین فرم خودش نیست. به زمان نیاز دارد تا به فرم ایده آل برسد. وقتی کریستیانو را داریم، حرکات هجومی ما باید متفاوت باشد. کولوسفسکی مهاجم نیست و ما از او درخواست حرکات متفاوتی داریم. باید بازی را بازتر کنیم تا کریستیانو را در محوطه صاحب موقعیت کنیم. بازی کردن برای یوونتوس با پارما متفاوت است. پارما روی ضدحملات کار می کند اما مقابل یووه، تیم ها عقب می نشینند. او در حال وفق پذیری با پستی است که تخصص او نیست و خوب کار کرده است. او بدون توپ کارهای زیادی انجام می دهد و کمک بزرگی برای ما است. کولوسفسکی قطعا می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.
فدریکو کیه زا امشب در سمت راست بازی بسیار خوبی انجام داد و پیرلو معتقد است او در سمت راست بهتر از سمت چپ است:

فدریکو به خاطر سبک بازی و حملات نفر به نفر در سمت راست بهتر است اما در سمت چپ هم خوب کار کرده است. او با پای چپ هم خوب سانتر می کند اما پست او وینگر راست است و سعی می کنیم در آنجا از او استفاده کنیم.
یوونتوس 8 امتیاز با اینتر صدرنشین فاصله دارد اما یک بازی کمتر انجام داده است. پیرلو همچنان امیدوار است بیانکونری دهمین اسکودتوی پیاپی خود را کسب کند:

چند تیمی که در جدول از اینتر پایین تر هستند هم مدعی اند. ما هم یکی از آنها هستیم و تا پایان برای اسکودتو می جنگیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.