دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

لوییس سوارز: در بارسلونا به من گفتند که پیر شدی و دیگر در سطح باشگاه نیستی

لوییس سوارز: در بارسلونا به من گفتند که پیر شدی و دیگر در سطح باشگاه نیستی

لوییس سوارز همچنان از نحوه جدایی خود از بارسلونا ناراحت است. او در اتلتیکو مادرید بسیار درخشان ظاهر شده است و ثابت کرده که همچنان از بهترین مهاجمان جهان است.

ایران ورزشی/لوییس سوارز در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت:

در بارسلونا اتفاقات زیادی پیش آمد و باشگاه به تغییرات گسترده ای نیاز داشت. من هم بخشی از این تغییرات بودم و این موضوع را پذیرفتم اما نحوه جدایی ام از بارسلونا برای من آزاردهنده بود. بعد از این همه سال بازی در بارسلونا، رفتار مناسبی با من نشد. به من گفتند که پیر شدی و دیگر در سطح باشگاه ما نیستی. به اتلتیکو مادرید آمدم و می خواستم ثابت کنم که هنوز در بالاترین سطح و در جمع بهترین های لالیگا می توانم مفید باشم. وقتی به من گفتند پیر شدی و دیگر در حد بازی در بالاترین سطح و باشگاه های بزرگ نیستی، بسیار ناراحت شدم. شایسته احترام بیشتری بودم.
لیونل مسی؟ او چه 33 سال داشته باشد و چه 35 سال، جهان می داند که چرا مسی بهترین بازیکن تاریخ است. امیدوارم سال ها ادامه بدهد تا همچنان همه از فوتبالش لذت ببریم. همه می دانند که چه رابطه فوق العاده ای با مسی دارم. دلتنگ مکالمات روزانه با او هستم. گفتگوی ما فقط در مورد فوتبال نبود بلکه در مورد همه چیز صحبت می کردیم. فرزندان ما نیز با یکدیگر دوست بودند اما می دانستیم یک روز سرانجام لحظه جدایی فرا می رسد؛ برای آن روز آماده شده بودیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.