شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

سعید آذری: نیم فصل دوم وحشتناک‌ تری در انتظار تیم‌ ها است

سعید آذری: نیم فصل دوم وحشتناک‌ تری در انتظار تیم‌ ها است

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد متاسفانه با تغییر برنامه لیگ تم ما دچار مشکل شده است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص تعویق هفته شانزدهم لیگ برتر گفت:
تعویق هفته شانزدهم بدون هماهنگی با باشگاه‌ها بود و بازهم ما اذیت شدیم؛ گویا برخی به دنبال این بودند که برای بعضی تیم‌ها سرمربی پیدا کنند. گویا اعضای هیئت رییسه سازمان لیگ هم بر این موضوع تاکید داشتند که با تأخیر در برگزاری لیگ کمی از آسیب دیدگی احتمالی بازیکنان بکاهند و موارد دیگری را نیز مدنظر داشتند.
او در خصوص نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر ادامه داد:
نیم فصل اول یکی از سخت‌ترین نیم فصل‌های فوتبال بود، تیم‌ها همه تا آخرین لحظه مبارزه کردند به جز بازی پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان سایر بازی‌ها به هم نزدیک بود، نهایتاً یک یا ۲ گل فاصله بین تیم‌ها بود. برخی تیم‌ها جایگاهشان پایین جدول نیست و نیم فصل دوم وحشتناک‌تری در انتظار تیم‌هاست. پرسپولیس سال قبل ۳۱ و سپاهان ۲۹ و امسال ۳۰ و ۲۸ امتیاز داشتند که این روند نشان می‌دهد نیم فصل اول قوی داشتیم.
سعید آذری در خصوص عملکرد تیم فوتبال فولاد خوزستان در نیم فصل اول بیان کرد:

به نظرم استحقاق این را داشتیم که ۵ امتیاز بیشتر داشته باشیم، اما عملکرد تیم خوب بود. نیم فصل اول کمی دچار تغییرات شدیم و تازه در حال یکدست شدن هستیم؛ علاوه بر این در نیم فصل اول در خوزستان اذیت شدیم، اما در نیم فصل دوم منسجم‌تر و هماهنگ‌تر خواهیم بود.

مدیرعامل فولاد خوزستان در ارتباط با تعداد تساوی‌های پرشمار این تیم، عنوان کرد:
۸ تساوی و ۲ باخت داشتیم که نشان می‌دهد انسجام دفاعی خوبی داشتیم. کارمان در خانه سخت‌تر شده و تیم‌ها با اصول دفاعی مقابل ما قرار می‌گیرند. باید در نیم فصل دوم راهکار بهتری داشته باشیم تا بالای جدول باشیم.
او در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی فولاد خوزستان هم بیان کرد:
پنجره کماکان بسته است و اتفاقی نمی‌افتد و با همین تیم به آسیا می‌رویم، اما اتفاقی که احتمالا نمی‌افتد باز شدن پنجره است. در حال حاضر اجازه جدایی به بازیکنی را نمی‌دهیم مگر اینکه دلش با تیم نباشد؛ به زور نمی‌توان بازیکن را نگه داشت. فعلاً دو بازیکن بدون هماهنگی در تمرینات حاضر نشدند و تکلیف آن‌ها تا چهارشنبه مشخص می‌شود

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.