جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹

مهدی تارتار: اگر اوت دستی بد است چرا تیم های دیگر دنبال محمدی هستند؟

مهدی تارتار: اگر اوت دستی بد است چرا تیم های دیگر دنبال محمدی هستند؟

سرمربی تیم فوتبال پیکان بیان کرد اگر استفاده از تاکتیک اوت دستی بد است، چرا تیم های مدعی دنبال جذب نادر محمدی هستند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایرنا، مهدی تارتار درباره اینکه آیا از عملکرد پیکان در پایان نیم فصل لیگ برتر رضایت دارد یا خیر؟ گفت:

با توجه به سابقه پیکان در چند سال گذشته سال، نتایج بدی نگرفتیم اما خودم راضی نیستم. انتظار من از تیم و کادر بیشتر است و می خواهم که امتیازات بیشتری را کسب کنیم. من فکر می کردم که پس از پایان نیم فصل جایگاه بهتری را بدست بیاوریم.
او ادامه داد:

البته ما بدشانس هم بوده ایم. در همین نیم فصل سه پنالتی را از دست دادیم که اگر آنها گل می شد وضعیت ما خیلی بهتر بود. به نوعی ما بد هم آوردیم ما اگر اشتباهات فردی مان را کمتر کنیم می توانیم در نیم فصل بعدی امتیازات بیشتری را کسب کنیم.
سرمربی تیم پیکان درباره انتقاد برخی مربیان و کارشناسان از تاکتیک پرتاب اوت دستی این تیم گفت:

هر تاکتیکی در فوتبال قابل احترام است و ما هم اگر از تاکتیک اوت دستی استفاده می کنیم به کسی ارتباطی ندارد. اگر اوت دستی بد است چرا چند تیم مدعی دنبال این هستند تا نادر محمدی را از پیکان جذب کنند.
تارتار در خصوص اینکه باشگاه پیکان برای جذب آریا برزگر مهاجم جوان پرسپولیس درخواست داشته؟ تاکید کرد:

مکاتباتی در این خصوص انجام شده است. برزگر بازیکن جوانی است که در پرسپولیس کمتر می تواند بازی کند به خاطر همین برای جذب قرضی او کارهای انجام شده است.
او در پاسخ به این سوال که پیکان برای تقویت خود به چند بازیکن جدید دارد نیاز دارد عنوان کرد:

ما ۶ یا ۷ بازیکن جدید می خواهیم که دو بازیکن را گرفتیم. ما باید در پست های مختلف تیم را تقویت کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه چرا شاهین طاهرخانی مدافع استقلال به این تیم آمده نتوانسته زیاد برای پیکانی‌ها بازی کند؟ گفت:

طاهرخانی زمانی مصدوم شد اما همان موقع بازیکنان جوان ما توانستند جای او را بگیرند. نادر محمدی، قادری و شیخ سلیمانی در آن پست خیلی خوب کار کردند و کاری کردند تا طاهرخانی کمتر بازی کند. قطعاً کمتر بازی کردن طاهرخانی به خاطر مسائل فنی است نه چیز دیگری.
تارتار در واکنش به اینکه گفته می‌شود از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد مربیگری دارد، عنوان کرد:

صحبت‌هایی در این خصوص شده و من هم چیز های شنیدم اما همه چیز در اختیار باشگاه پیکان است. من با این باشگاه قرارداد دارم و فقط باشگاه می تواند در این خصوص تصمیم‌گیری کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.