شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

ساترا توقیف برنامه جادوگر را تکذیب کرد

برنامه علی کریمی در مسیر دریافت مجوز پخش

برنامه علی کریمی در مسیر دریافت مجوز پخش

در حالی که نزدیکان علی کریمی از صادر نشدن مجوز پخش گفتگوی این نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال با امیرعلی نبویان خبر می دهند، معاون ساترا اعلام کرد درخواست این برنامه در مسیر رسیدگی است

به گزارش ایران ورزشی، از روز گذشته در فضای ‌مجازی خبری با این عبارت دست به دست می‌ شود: «صدا و سیما برنامه علی‌ کریمی در اینترنت را توقیف کرد». در توضیح بیشتر این خبر آمده است:

ساترا اجازه پخش برنامه علی کریمی، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال درباره انتخابات این فدراسیون را نداد. در این برنامه مهدی مهدوی ‌کیا، خداداد عزیزی و علیرضا منصوریان کنار علی کریمی حضور داشتند.

بر اساس خبر روابط عمومی سازمان صوت و فراگیر صدا و سیما، معاون ساترا نسبت به انتشار این خبر، این ‌چنین واکنش نشان داد و اعلام کرد:

درخواست این برنامه اینترنتی (تی ‌وی‌ تاک) در مسیر رسیدگی است. ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در برخی از رسانه‌ ها اعلام می‌ شود یکشنبه 3 اسفند‌ماه درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه‌ ها قرار دارد.
معاون ساترا افزود:

این برنامه به دلیل ساختار حرفه ‌ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته و فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه‌ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریال‌های قورباغه، خوب بد جلف و... طی شده و رسانه‌های صوت و تصویر برنامه‌های خود را طی این فرایند منتشر کرده‌اند. در صورتی که برنامه در دسته ‌بندی نمایشی حرفه‌ای قرار نمی ‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه‌های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر نیاز نداشت

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.