دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

حسین خطیبی: من هم در مورد برنامه ماشین‌ سازی چیزی نمی‌ دانم

حسین خطیبی: من هم در مورد برنامه ماشین‌ سازی چیزی نمی‌ دانم

مدیر فنی تیم ماشین‌سازی بیان کرد تماسی از باشگاه برای تعیین تکلیف وضعیت نیمکت تیم با من صورت نگرفته است و نمی‌دانم چه برنامه‌ای دارند

ه گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، حسین خطیبی در مورد آخرین وضعیت نیمکت تیم ماشین‌سازی در آستانه مسابقات نیم فصل دوم گفت:
تماسی از باشگاه برای تعیین تکلیف وضعیت نیمکت تیم با من صورت نگرفته است؛ از این رو نمی‌دانم چه برنامه‌ای برای این تیم دارند. گویا اخباری برای ادامه همکاری با مسئولان فعلی باشگاه به توافق نرسید و از این تیم جدا شد و تصمیم به استعفا گرفت.
او ادامه داد:
این که قرار است چه اتفاقی بیفتد و چه نفراتی به تیم اضافه یا از این تیم جدا می‌شوند من نیز در جریان نیستم. هنوز وضعیت مدیریت باشگاه به درستی مشخص نیست. شرکت هافمن که قرار بود به عنوان سهامدار این باشگاه و مالک، مسئولیت تمام مسائل ماشین‌سازی را برعهده بگیرد از این تصمیم منصرف شده است.
مدیر فنی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد:
تا جایی که من می‌دانم مسئولان فعلی باشگاه ماشین‌سازی قصد دارند مالک دیگری را انتخاب کنند. به این ترتیب باید منتظر واگذاری باشیم. در صورت واگذاری و تعیین تکلیف نهایی این باشگاه می‌توان در مورد کادر فنی هم تصمیم گرفت و اظهار نظر کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.