پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

فیورنتینا مذاکره با ساری را تکذیب کرد

فیورنتینا مذاکره با ساری را تکذیب کرد

باشگاه فیورنتینا با انتشار بیانیه ای رسمی در سایت این باشگاه، مذاکره با مائوریتزیو ساری را تکذیب کرد.

چندی پیش شایعاتی در رسانه های ایتالیا مبنی بر دیدار سران فیورنتینا با مائوریتزیو ساری و مذاکره با این مربی برای قبول هدایت این باشگاه منتشر شد. بنا بر این اخبار که توسط کوریره فیورنتینو منتشر شده بود، مربی سابق یوونتوس و ناپولی در دیداری شبانه با جو بارونه و دنیله پراده داشت. با این وجود، باشگاه فیورنتینا امروز در بیانیه ای در سایت رسمی خود هرگونه مذاکره ای با ساری را تکذیب کرد. در بیانیه این سایت آمده است:

 باشگاه فیورنتینا اخبار اعلام شده از سوی کوریره فیورنتینو را در مورد دیدار سران این باشگاه و مائوریتزیو ساری را رد می کند. اخبار منتشر شده کاملا بی پایه و اساس است. باشگاه فیورنتینا در مقطعی حساس از فصل قرار دارد و انتشار خبر دیداری که هیچوقت اتفاق نیافتاده را با هدف بر هم زدن توازن و آرامش تیمی می داند که با تعهد کامل روزانه تمرکز خود را بر روی موفقیت در فصلی گذاشته اند که زمان زیادی تا پایان آن باقی مانده است. باشگاه فیورنتینا همواره از خودش در مقابل اخبار غلط و بی پایه و اساس که فضای باشگاه را بر هم میزند، دفاع می کند.

ساری از زمان ترک یوونتوس هنوز هدایت تیمی را قبول نکرده است. اخیرا خبرهایی از علاقه باشگاه مارسی به این مربی شنیده می شد اما تیم فرانسوی در نهایت با خورخه سمپائولی به توافق رسید و این طور که به نظر می رسد، چزاره پراندلی نیز جایگاهی مطمئن بر روی نیمکت فیورنتینا خواهد داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.